Máte rádi pořady, v nichž nechybí spousta slavných jmen a při nichž o humor není nouze? Takový pořad je Kolo plné hvězd - pořad pro celou rodinu, příjemně strávená večerní hodinka ve společnosti pohotového moderátora Aleše Cibulky a jeho hostů. Kromě populární osobnosti hraje hlavní roli večera "kouzelné" kolo s mnoha políčky s jmény bavičů, herců, zpěváků a dalších zajímavých osobností televizní a filmové zábavy. (oficiálny text distribútora)

otík

I když máš Aleše Cibulku rád, tento pořad moc nemusím. Když se podaří díl, ve kterém se v kole vytočí většina hudebních výstupů, nic zábavného vlastně na tom pořadu není. A i když vzpomínkové sestřihy nemusí být vždy super vtipné, některé díly díky málo zábavných sestřihům jsou nudné. I proto podprůměrné hodnocení. ()

Phobia

Hovno plné hvězd aneb jak levně udělat pořad k uspokojení pupkáčů a otylek, co ve 20:00 usedají s pívem a pytlem brambůrků k TV obrazovkám a vyžadují svou porci zábavy. Muži chtějí nadávat u fotbalu, ženy se chtějí romanticky dojímat u telehovnel a společně se chtějí smát estrádám. A proč točit estrády nové, co beztak stojí za tuberácký chrchel, když archív ČT nabízí tolik (bambilionkrát recyklovaných) perel? Vždyť stačí jeden nevýrazný moderátor, jedna rádobyzábavná sereblita, nahraný smích a jedno kolo ála "jména hloupejch na všech sloupech". Na druhou stranu, některé ukázky dokážou polechtat bránici, proč tedy nepřimhouřit očko: těch zdejších 41% odpovídá mému dojmu. ()

Kmotr76

ČT už vážně neví coby a rozhodla se produkovat pořad se mě nesympatickým nevěrohodně se smějícím "bavičem" Alešem Cibulkou. Formát působí odpudivě, nepřináší nic nového, jen recykluje většinou trapné tv estrády let (dávno) minulých. Pamětníkům se to může z nostalgie líbit, ale i moje babička (tj. cílová skupina) si stěžuje, že v televizi dávají pořád to samé. Právě dnes jsem viděl díl s Troškou. Jeho historky o tlačence a stolici mě vážně pobavily :/ A Helenka Vondráčková na konec. Prostě parádní lidová zábava! ()

Karlos80

Už to tu bylo řečeno, jde o naprosto zbytečný pořad (nic nového a originálního asi už sotva někdy vyprodukují, ta doba je nenávratně pryč), vytvořený opět z našich koncesionářských poplatků, pomalu vyhaslé ale jinak stále stejné selebrity, které nemají už prakticky co nabídnout, se na tom tak akorát napakují a divák je opět znehucen, s čím vším že jde ve 21. století přijít do hlavního vysílacího času, asi nás maj fakt za úplný debily (kteří se chtějí stále bavit a zkousnou úplně všecko, zatím co oni si dělají tu svou politiku), kdyby to člověk něco podobného neviděl 10krát za rok tak snad ani nic nenamítne, navíc máme tak bohatý archív kde je vše, a jak tak koukám, stále je z čeho vybírat a dělat zábavu:-) Když zatím nebude stát Cibulka, tak zas vyberou někoho jinýho, jak u blbjech na dvorečku, v tom našem malém a zatuchlém českém rybníčku:-) ()

cariada

Ač mám podobné pořady celkem rád, nebot se rád zasměju. Jenže neustále vařit z převařený vody se nedá do nekonečna. Nové zábavné pořady se nenatáčí jen samé talk-show, kde se jen krafe a nic. Kde jsou náké scénky a tak. Pak se neustále dělají podobné střihové pořady, kdy se neustále točí to samé co už každý xkrát viděl. Mohlo to fungovat před lety, ale né dnes. Už se konečně probudtě a začněte točit náké pořady at je co vysílat. ()

• Česká televize vysílala pořad každý čtvrtek od 8. září do 22. prosince. (Kmotr76)
  • Dne 4. ledna 2013, více než rok po ukončení vyslání, Česká televize odvysílala ještě jeden díl s režisérem Zdeňkem Troškou. (Kmotr76)
  • Seriál byl v počátcích nadprůměrně sledován. Díl z 6. října s hercem Václavem Vydrou měl podle údajů ČT sledovanost 824 tisíc diváků včetně dětí, přičemž tři čtvrtiny publika tvořili lidé starší 45 let. (Kmotr76)