Pokondr Live je živě vysílaný hostitelský pořad moderátorů Romana Ondráčka a Miloše Pokorného se třemi hosty, živými telefonáty a řadou překvapení. Princip pořadu, potažmo výběr hostů spočívá v tom, že si hlavní host pozve zároveň druhého hosta, dle svého výběru. Tedy někoho, kdo je mu blízký, nebo pro něj hodně znamená, a třeba je svým způsobem výjimečný. Kromě hlavního hosta v každém pořadu vystoupí aktuální host, tedy osobnost, která je právě předmětem velkého zájmu veřejnosti, okolo které se právě něco významného a zajímavého děje. Účinkujícím mohou do pořadu zavolat diváci a přes Skype se stát přímo viditelnými účastníky pořadu. Závěrem pořadu - vždy živě - vystoupí zajímavá kapela. Oba moderátoři mají živé vystupování zažité za dvacet let účinkování v rádiu. Jejich show bude postavená na pro ně typických slovních přestřelkách, suchém humoru a lehce uvolněném rozhovoru s hosty. Na každého hosta bude čekat mile provokativní překvapení nebo úkol, který pro něj moderátoři přichystají. Pořad není klasickou talk show, ale daleko spíš provokativní, lehce adrenalinovou zábavou v přímém přenosu, kde jakýkoliv úlet, chybička nebo podřeknutí je neodvolatelně odvysíláno k divákovi. Diváci budou moci hostům prostřednictvím Skypu dávat dotazy. Kromě volajících diváků, může na hosta prostřednictvím Skypu čekat nejedno překvapení: od kolegy z divadla, přes spolužáka z dětství nebo první lásky z gymnázia. (oficiálny text distribútora)

UncleG odpad!

Ne a ne a ne a Ne! Tisíckrát NE tomuhle televiznímu sračkoidu, kterej se nás snaží přesvědčit, že Těžekej pokondr je víc než duo arogantních pablbů bez vtipu, invence a pohotovosti. Jejich schopnost vést zajímavý rozhovor s kýmkoli se pohybuje někde kolem kvocientu 0,002 na mínus šestou. Nuda, jalovost, nepřipravenost, trapnost - to jsou atributy, který crčí na všechny strany z televizního přijímače, až se člověk musí ptát, jestli by nebylo lepší preventivně svrhnout na českou televizi kilotunovou pumu, abychom se na nic podobně mučivýho nemuseli už nikdy dívat. Ondráček a Pokorný by totiž byli stěží vtipní i v sestřihu. Vést jakoukoli LIVE show je skutečně nad jejich síly. ()

igi B. odpad!

Další výtok z žumpy televizácké >zábavy< , bez chutě, zato však notně zapáchající coby nepokrytě očividný vývod peněz z >televize veřejné služby< pro privátní prospěch pražské čudlárny... Hlavně rychle, než nastoupí nové koště a nikdo neví, kdo s kým bude zametat, že... Jiný smysl téhle šašskotelevizácké sračky nevidno. Tak mrtvou pokondranou zábavu! - - - - - (Během druhé části na dopolední čudlovizi při >Kaťákách< /jojo, Olda usnul kdesi ve spermobance - tohle není bigbít, to je bigblít!/ zčásti s blinkem odříhnutí 54., s následným lehkým dávením komentář zde jako osmý - 16.9.2011) ()

SOLOM.

Pokondr (Roman Ondráček, Miloš Pokorný) jsem měl svého času docela rád, ale hlavně jen jejich mnohdy povedené texty. Co se moderování týče, tak to bylo z jejich strany vždy dost chabé / slabé a měli se raději věnovat jen hudbě. Každopádně když se pak objevili v rádiu, občas jsem si je i poslechl. Tento pořad se jim však hrubě nevyvedl a navíc šlo jen o sprostou kopírku… ()

Segrestor odpad!

Snad byli pánové znervozněni přítomností kamer nebo té protivné klaky nebo prostě toho, že snad vnitřně cítili, že na to zkrátka nestačí, ale tohle jim vysloveně nevyšlo. Jako ostatně všechno, co nám, lopatám, ze svého uměleckého mlna cpou již řadu let, ať už jako zhudebněné a školácky nazpívané texty Lou Fanánka coby duo Těžkej Pokondr nebo jejich "jiná" rozhlasová talk show. Jako televizní live talk show je to ovšem též příšerné. Live není zrovna šťastné řešení. Působí to velmi nezdařile a kazí to již tak nezvládnutou akci (přeříkávání, koktání, skákání do řeči, trapný smích, chvíle trapného ticha, opožděný střih atd.). Pro mě osobně program, který velkoryse ze svého televizního sledování milerád vypustím. A nedivím se, že to bylo zrušeno. ()

D.Moore odpad!

To takhle jednou večer člověk sedí u televize, u které pár měsíců neseděl, je nemocný a nemůže usnout, a tak žmoulá dálkový ovladač a přepíná a přepíná... V tom narazí na Pokondr live. Dvacet minut v úleku sleduje trapné snažení jakožemoderátorů, kteří by se očividně rádi přiblížili Janu Krausovi, ale nedaří se jim to. Ačkoliv jsou na to dva. ()