Out With Dad vypráví o patnáctileté dívce a jejím ovdovělém otci. Rose dospívá a začíná si uvědomovat, že ji přitahují dívky a že je zamilovaná do své nejlepší kamarádky Vanessy. Její otec Nathan, který to tuší a má o ni starost, by si přál, aby se mu s tím nebála svěřit.
Tento kanadský webseriál, za kterým stojí tvůrce Jason Leaver, mimo jiné ovládl webseriálový festival 2011 LA Web Series Festival, kde získal všech pět hlavních cen v kategorii drama: nejlepší seriál, nejlepší režie, nejlepší scénář, nejlepší herec a nejlepší herečka v hlavní roli. (Videacesky.cz)

FRANTACZ1

Po 3. řadě: Velmi civilně a emotivně pojaté, ukázané s mnoha souvisejícími hledisky, a pro hodně (nejen) mladých lidí podobné prožívající dle ohlasů velmi prospěšné, povzbuzující a motivující. Zařazeny jsou i skutečné příběhy skutečných lidí. A osobně mi vůbec nevadí jak ono "rozkouskování", tak délka jednotlivých dílů. Spíš právě naopak. Rozhodnutí ohledně "týmu" (#TeamVanessa vs. #TeamClaire) ale ode mě čekat nelze :-) ()

Angalo

Gilmorova děvčata naruby. Po sedmé a osmé epizodě druhé série zvyšuji hodnocení na 4*. S uvedením skutečných příběhů skutečných lidí je záměr využít potenciál zajímavého tématu obohacen o snahu skutečně lidi s tématem seznámit a udělat osvětu. Bohužel příběh, který vypráví seriál působí vedle příběhu, které vypráví život příliš obyčejně a výstupy herců neprocítěně. ()

Hollohlaway

Snaha podat téma civilně se daří. Herci jsou sympatičtí, a nepřehrávají, zároveň seriál zbytečně nemoralizuje. Velice uvěřitelné téma, které nasťiňuje problém dospívání v neotřelém světle. ()

playboxguest

Průběžně jsem projela obě série a nemůžu se zbavit dojmu, že to celé působí jak vzdělávací video určené pro sexuální výchovu v závěrečném ročníku základní školy... ()

Anteia

Třetí sérii jsem proběhla velmi rychle, stejně jako ty předtím, hrůza děs, ten správný seriál o coming outu to rozhodně není. Obě protagonistky jsou mi nesympatické (to by se ještě dalo přehlédnout), avšak příliš chápavý, gayfriendly a milý otec Rose, který s ní s klidem diskutuje a naopak věřící rodiče Vanessy jako protiklad znázorněni jako pořádřešiči problému, to néééééééééé, po pár dílečcích odmilování Rose a zakoukání do Claire, wtf? Navíc to vyměnění herců v třetí sérii, no, fujky! Jedna hvězdička z mé dobré vůle po utvoření konečného názoru. ()

• Na festivalu LAwebFest roku 2012 získal seriál Hlavní cenu poroty a další ocenění v kategoriích nejlepší dramatický webseriál, nejlepší obsazení, nejlepší režie, nejlepší scénář a nejlepší kinematografie. (hercesklovina)
  • Seriál byl na Intertube Award v roce 2012 oceněn za nejlepší scénář a nejlepšího herce v hlavní roli. (hercesklovina)
  • Na Indie Soap Awards v roce 2012 získala Kate Conway cenu pro nejlepší herečku v dramatickém webseriálu. Seriál byl nominovaný v dalších 7 kategoriích, mezi kterými byly nejlepší webseriál, nejlepší scénář, nejlepší herec v hlavní roli, nejlepší herečka ve vedlejší roli nebo nejlepší hudba. (hercesklovina)