Když se lenoch Campbell, dvacetiletý a bez auta, dopustí nevinné chyby a odpoví na inzerát Na prodej, jenž visí na polorozpadlé dodávce, nemusí dlouho čekat na následky svého činu. Najednou se ocitne ve smrtící napínavé hře na kočku a myš, která všechny kolem něj staví do život ohrožující pozice. (oficiálny text distribútora)

ricci.s

Snaživý nízkorozpočťák pre nenáročných, tentokrát o dodávke, ktorá je skonštruovaná ako vraždiaci mechanizmus - vražiace okno, vraždiaci airbag, nabrúsený pás, je tu proste všetko možné. Stačí stlačiť akékoľvek tlačidlo a mŕtvola je na svete. Skôr hororová komédia, ktoré veľmi neobľubujem, ale krvi, gore a mŕtvol je dosť, a vraždičky sú dostatočne vtipné, originálne a nápadité, takže ako jednohubka na pobavenie to celkom ušlo. ()

kaylin

Americký snímek „Dodávka“ je na první pohled hodně levný a některé herecké výkony v něm jsou otravné. Vlastně natolik, že jste i rádi, že postava záhy končí nějakou tou nepěknou smrtí. A jede se dál, dodávka už je připravena na další zabití. A jo, těch úmrtí je docela dost, sem tam je to hodně nápadité, natolik, že je to až absurdní, ale proč ne, jinak by ten film byl úplně k ničemu. ()

Dellamorte

Vzorová ukážka , čo dokáže vybrúsiť prepotené sako, nasiaknuté filmovým slizom, s outfitom, odpozeraným z reklám, vo svojej plnotučnej obrazovke, ktorú bezkáblovo vymodelovala na strop jeho svokra. Blbinka s blbcami , o blbcoch, pre blbcov .Áno máš pravdu, dej nebudem popisovať a bodíky si nechám na inú filmovú udalosť. Nehodnotený vtip a možno to preháňam - po strate času Mi však neostáva nič iné. Proste filmovo bezcenné obžerstvo ()

darkrobyk odpad!

Původně jsem očekával jakýsi mix Christine a Upíra z Feratu. A čeho jsem se dočkal? Debilního filmu, s debilním koncem a debilem v hlavní roli. Hloupě jsem se nechal nachytat vcelku příznivým hodnocením některých uživatelů. Uvažoval jsem o jedné hvězdě za několik slušných gore efektů a prsatky, jenže jako celek jde o hloupý film, co si nezaslouží ani hvězdu. Takovou hovadinu jsem již hodně dlouho neviděl... ()

George Stobbart

Pohodovka, ktorá by fanúšikov road / car hororov nemala uraziť. Vyžmýkaný príbeh o aute, resp. v tomto prípade o dodávke, ktorá svojich pasažierov už nepustí von, je síce dávno obohratý a neponúkne nič nové, ale ani sa na nič nehrá a všetko je tu béčkovo priamočiare, krvavé a vcelku zábavné, takže ja som sa nenudil. ()

• Dom, v ktorom býval Bob, bol v skutočnosti kulisami postavenými v garáži. (beso74)
  • Policajti zo scény u Boba (Justin Kolodziej) v dome boli skutoční strážcovia zákona. (beso74)
  • Dodávka z filmu je Ford Econoline z roku 1975. (beso74)