MutantLand

USA, 2010, 3 min

Réžia:

Phil Tippett

Dellamorte

Ešte nikto nikdy nenatočil ani nenatočí tak nápadito fungovanie potravinového reťazca, ako to zasekol Phil ! BOOMbastic. Disney / Pixar to teda nie je ! ( na 3minútové rozkročmo , až príliš silný dej / nápad je viac, ako OK, ale " CITIZEN KANE " to nebude a vlastne ani " FORREST G. ". Najbližšie to má asi ku " KOLJA " prípadne J- zhovadilosti z anime rokov p.n.l.Určite radšej pozriem toto ako si vypalovať oči pri podobných PC hrách. ) Potrebujem celovečerák bez " CARS " TOY srandičiek a " AVENGERS " a im podobných uchylností, aj keď tie sú tiež fayn. ()

D.Moore

Na nějaký pořádný příběh je to samozřejmě příliš krátké, spíše jde o takovou velmi poctivě animovanou anekdotu o potravním řetězci s úžasnými monstry v hlavních rolích. ()

Tom_Lachtan

Parta inteligentních 3D mutantů loví malé neinteligentní 3D mutanty v ruinách velkoměsta a do toho se připletou další 3D mutanti a ... Div se Krišno, ono to není úplně nejhorší, atmosféra je trochen přítomna a animace není úplně nejhorší, takový lovený žabokrálík je dokonce roztomilý. ()

darkrobyk

Fantazie utržená ze řetězu ve skvělé animaci. Nikdo si nemůže být ničím jistý. Fandil jsem kudlance, leč zbytečně. A ty krysy....byly fakt démonické. ()

ajuska

Pěkná animace. A dál....?? Bohužel totálně bez příběhu, jen ukázka toho, že umíme animovat příšerky, ale i krátký film by měl mít alespoň pidinápad. ()

SOLOM.

Tak tomuhle se říká opravdu rychlý „boj o přežití“. Po animační stránce si nemůžu stěžovat, tvůrcům se podařilo za ty tři minuty téměř nemožné. Akce střídala akci, atmosféra gradovala díky povedenému hudebnímu doprovodu a všechno hezky rychle odsýpalo. Velká škoda byla jen, že to nebylo ještě o kousek delší. Přece jenom si ten příběh zasloužil trošku více rozvinout. ()

ScarPoul

Úprimne aj napriek tomu, že sa jedná skôr o samostatnú scénu z úvodom, jadrom a záverom, mám k Tippettovej vízií obrovskú úctu. Páči sa mi ten bezútešný, hororový svet. A mäsožravé zajace. Hlavne mäsožravé zajace. ()

SarumanKo

Aj na tom najmenšom priestore sa dá rozpovedať zaujímavý príbeh s prekvapivou pointou, páni z Pixaru alebo študenti z The Animation Studios by mohli rozprávať. MutantLand ale nie je ten prípad. A pekná animácia mi sama o sebe nestačí. (5/10) ()

easaque

1* jako intro k akční počítačové hře by to asi šlo, ale jinak? Tenhle hypersupercool animák si přehrejte třeba tady ... nebo raděj ani ne - o nic nepřijdete [ PŘÍBĚH: 0 /// ATMOSFÉRA: 2 /// TEMPO: 3 /// ORIGINALITA: X /// NÁLADA: 1 /// ART: 0 /// STYL: 2 /// CASTING: X (3*MAX) ] ()

Doudis19

Slušné efekty a temná atmosféra doplněná o hezky zpracované příšery, tvoří tenhle milý bohužel ale také výrazně nepřehledný kraťas. ()

Dragiii

Rychlé, svižné, akční. MutantLand se může pochlubit vyšperkovanou animací a úžasně propracovanými příšerkami, kvůli kterým jsem si to musel pustit ještě jednou. Názorná ukázka toho, jak funguje potravinový řetězec v o trošku drastičtějším provedení. Můžu vám však zaručit, že tohle budou jedny z vašich nejrychlejších tří minut v životě (alespoň co se filmu týče), protože děj začíná ve velice svižném tempu, které ještě postupně graduje. Phil Tippett vsadil na rychlost, akčnost na úkor přehlednosti a právě to dává tomuto snímku správný šmrnc. ()