Star Wars: Padawanská hrozba

(TV film)
  • USA Lego Star Wars: The Padawan Menace
Animovaný / Krátkometrážny / Komédia / Sci-Fi
USA / Austrália, 2011, 22 min

Skupinka mladých Padawanů v čele s mistrem Yodou míří na exkurzi do galaktického senátu. Yoda je ale musí opustit, protože cítí hrozbu republice... (TV Prima)

Madhuri

Na tyhle LEGO SW filmečky můžu koukat pořád a stejně se omrzí. Ať už rvačka v senátu, mrtvý Jar Jar (ten mám pocit že umírá v lego SW pořád xD ), Yoda a jeho nový (starý) přítel, Vader co si nemůže zahrát nebo zápas droidů, na který se jeden astromech asi už dlouho těšil xD Nejlepší na těhle lego filmečcích ale je, to míchání prequelů a původní trilogie, z čehož pak vycházejí situace co jsou zaručeným generátorem záchvatů smíchu (no vážně, kdy jindy můžete vidět Anakina a Dartha Vadera v jednom díle současně? xD ). Zkrátka skvělé i pro nefanoušky, i když pro fanoušky SW samozřejmě lepší, kvůli těm mnoha inside vtípkům. ()

sima275

No tentokrát je tu přede mnou 22 minut. Ovšem ale se žádné nudné natahování nekonalo. C3PO jako vychovatel a Darth Vader není nikdy dobře na scéně:). Císař ze sebe dělá Sithského lorda a potom zase kancléře. A na závěr Jar Jar Binks rozpoutal válku mezi stroji na galaktickém senátě - taky super LEGO film, který překonal mé potuchy, že 20 minutový LEGO film bude už nudný, ale NEstalo se, takže dávám zase 95% ()

• Chlapec Ian, který doprovází Yodu, je Han Solo. (TwoFace)
  • Třikrát se ve filmu objeví i George Lucas, otec série Hvězdné války, a to vždy, aby odvolal Darth Vadera ze scény. (TwoFace)