Cestou necestou s Miroslavem Donutilem

(relácia)

Nabitá Lucerna, dobrá společnost vynikajícího vypravěče a herce M. Donutila a skvělé historky z cest po blízkých i dalekých krajích... Populární herec a moderátor Miroslav Donutil se vepsal do paměti všech diváků i jako výjimečně talentovaný vypravěč veselých příběhů ze života. Jeho vtipné komentáře, které mají nadhled i osobitý humor a často se dotýkají Donutilových přátel či kolegů, se uplatnily v řadě zábavných pořadů a vystoupení. Miroslav Donutil několikrát vyprodal pražskou Lucernu a ani tentokrát, kdy své představení zaměřil na téma cestování, tomu nebude jinak. Podělí se s námi o neuvěřitelné zážitky, které vás mohou potkat na aktivní zimní dovolené, na kterou se odvážíte, i když zimu vlastně nesnášíte, neovládáte žádný zimní sport a nejlépe vám je, když se na zasněžený svah díváte z okna hospody. Stejně tak i rodinná dovolená se může změnit v přehlídku kuriózních situací, pokud se na ni díváte s humorem. A humoru má Miroslav Donutil na rozdávání, jak se můžete přesvědčit sami při sledování tohoto pořadu. Cestou necestou nás provedou i zajímaví hosté slavného herce, kterými je tentokrát Karel Vágner se svou hudebně talentovanou rodinou a také Jura Pavlica se skupinou Hradišťan. (Česká televize)

BigJohn02

Znáte ten pocit, když člověk něco sleduje a cítí se trapně za toho, kdo se tam předvádí? Tak přesně tohle jsem zažil při sledování tohoto "show". Chrlení historek bez ladu, skladu i pointy za nadšeného řehotu diváků, kterému jsem moc nerozuměl, protože sám jsem většinou jen kroutil hlavou. A prezentace Vágnerovic famílie s příšernou odrhovačkou tomu nasadila korunu. ()

Thommy91

Donutila mám rád, poslouchám jej už od mala a prakticky všechny jeho zaznamenané vystoupení znám. Bavič je to výborný, ale neodpustitelně mi vadí, že vypráví smyšlené příběhy jako by se mu opravdu staly. Jelikož jeho vystoupení znám opravdu dobře tak vím, že několikrát opakuje stejné příhody, o kterých střídavě říká, že se staly jemu, potom jeho kamarádovi a někdy taky řekne, že je to vtip. který mu kamarád vyprávěl... ()

Big Bear

Tak nás ta naše veřejnoprávní ČT zas oblažila ,,mistrem'' Donutilem. Začínám mít obavy, že dramturgové znají jen večerníčky a pořady s M. Donutilem. Donutil je prostě na můj vkus o víkendech v hlavní čas v té naší veřejnoprávní ČTmoc často... Jistě, řada těch co tu chválí mistra namítne, tak co na to Big Beare koukáš? Já odpovídám: Vadí mi to protože platím koncesionářské polatky jako vy. Chci také něco jiného než stále ty stejné historky, které se skutečně staly (opravdu!). Vrcholem tohoto pořadu pak byla rodinná show klanu Vágnerů.. Já jsem už uvykl tradici, že nejedna serebrita počala propagovat svá uhrovitá, případně mutující dítka (jistě jste doposud nezapomenuli na Filípka Bílého) ve snaze je take uvést do toho naše showbyznysu, protože český divák je vlastně takový kulturní vepř, který sežere vše co se mu hodí do žlabu a ještě si při tom s gustem mlaská. Ale Vágnerovic - to bylo moc... Dávám hvězdu za fakt, že i když Donutila nemusím v těchto estrádách (nevadí mi jako herec ani jako dabér) obdivuji jeho výdrž kecat bez neustání o čemkoliv. Fascinuje mně, že se těm svým historkám stokrát řečených všude možně ještě dokáže sám nahlas zasmát! * ()

ostravak30

Miroslav Donutil je skvělý vypravěč. Ať už si své historky vymýšlí či nikoli (ačkoli se dušoval, že vše je 100 % pravda), nebo si je jen přikrášluje, tak jsou výborné a perfektně se poslouchají. A hlavně. jsou zábavné. Rodinka Vágnerovic taky potěší a Jura Pavlica nezklame. Podobné pořady se dnes už nedělají. Škoda, chce se říct, když máme možnost vidět, co se aktuálně považuje za zábavu. ()

otík

Kdo má rád Miroslava Donutila a jeho one-man show, přijde si v tomto televizním záznamu zábavného večera z Lucerny opravdu na své. Donutil vypráví známé historky, se kterými objížděl republiku s pořadem Cestou necestou. Viděl jsem toto představení osobně v Luhačovicích a i toto představení v Lucerně bylo obdobně dobré. Prostě pro Donutilovy fanoušky povinnost. Jako hosté vystupují Karel Vágner s svými pěti dětmi a Hradišťan. ()