Krátkometrážní film Prodigal vypráví přiběh Samanthy (Jade Pettyjohn), která má zvláštní schopnosti. Kvůli tomu se o ni zajímají tajné organizace a vědci. Jedním z nich je i Mark Show (Kenneth Branagh), který je ochoten nebohou dívku dokonce unést, aby ji mohl studovat. Je jen na jejím otci Davidovi (Travis Crim) a agentce Rachel Mintzové (Jennifer Morrison) zda ji ochrání. (R´Hell)

StarsFan

Dokonalý příklad toho, že sci-fi námět vhodný pro seriál jedné z amerických televizí nebo minimálně pro celovečerní film, by neměl nikdo pokoušet narvat do 25 minut. Postavy, jejichž motivace by se nám hodilo pochopit více do hloubky, musíme poznat v průměru za dvě scény a momenty, kdy scénář chce, abychom nějak soucítili s hrdiny, proto vyznívají spíše pateticky než přirozeně. I přes jisté nedostatky v oblasti digitálních efektů a scénáře, je to ale film, který špatný není a nepůsobí ani natahovaně. Možná si na něj tedy za dva týdny ani nevzpomenete, ale takový už je osud. ()

Arsenal83

Nemáš sa za čo hanbiť, ak si iný. To je posolstvom krátkometráku s dĺžkou jednej časti sitcomu. Je však určite lepšie byť iný nadprirodzenými schopnosťami než chýbajúcou nohou alebo chorobnou náklonnosťou k deťom. To treba rozdeľovať, na čo sa v súčasnosti už zabúda a hranice sa stierajú. Na 25 minút bol toto ambiciózny projekt, ktorému chýbala tá stopáž. Dej má parametre dlhého filmu a tak veľa vecí ostalo nevysvetlených. ()

• Natáčení trvalo 5 dní. (R´Hell)