Nick zjistil, že Adalind odešla a zuří. Nick okamžitě míří do Renardova domu, ten je však prázdný, a tak jede za Rosalee a Monroem. Nickovi je jasné, že je všechny sledují lidé od Černého drápu, zbaví se tedy svých stínů a jedou za Truble. Truble a Meisner rozmluví Nickovi vraždu Renarda a Truble se rozhodne stát Nickovi po boku. Nicka zkontaktuje Renard a domluví si s ním schůzku. Renard nabízí Nickovi, aby se přidal k Černému drápu, což Nick samozřejmě odmítá. Po návratu domů Nick vše řekl Truble a pak jí ukázal, co našel v Německu, prý pro případ, kdyby se mu něco stalo. Truble je velmi naštvaná a Eve se ji snaží uklidnit, ale Truble by teď ráda mluvila s Juliette, což Eve nehodlá připustit. Všichni společně pak sledují, jak Renard vyhrává volby na starostu Portlandu a pronáší děkovný projev. Při projevu Renard představil svoji rodinu, kterou tvoří Adalind, Diana a Kelly. Nick zuří. Adalind tohle všechno dělá proto, aby ochránila svoje děti a Nicka. Adalind odmítá spolupracovat na zničení Nicka a odmítá se dát znovu dohromady s Renardem, který to na ni zkouší. Diana si ale přeje, aby rodiče byli spolu, a dokáže ovládat i jejich chování. Diana si všimla jedné ženy, která dělala na Renardově kampani, a nejspíš si myslí, že je něco mezi Renardem a touto ženou. Diana ženě nejspíš něco provede. Hank strávil noc u Zuri, ale ta na něj nalíčila past. Zuri do svého domu pustila muže, který vzal telefon Hanka a zkopíroval z něj všechno, co v něm bylo. Později v noci ho Hank chytil a zatknul. Wu zjistil, co muž udělal, a všem tak došlo, že Zuri nejspíš pracuje pro Černý dráp. Nick a Hank na Zuri připravili past, aby si to potvrdili. Když vyšla pravda najevo, byla Zuri předána Eve a Truble. Wu se učí ovládat svoje nové schopnosti a celkem mu to jde, z čehož má radost. (TV Prima)