Mexický zločinecký šéf je donucen svou matkou naplánovat sebevražednou záchrannou misi k nalezení svého ztraceného bratra na nejneočekávanějším místě na zemi. (Vanilla77)

reypal

Řeklo by se, že když mexický kartel vyrazí do Iráku zachránit bratra svého bosse vznikne, když ne akční nářez tak aspoň slušná komedie. Těšil jsem se na kontrast sice srandovně oblečených mexičanů, ale v jádru drsňáků, co ukážou amíkům jak si zjednat respekt i v takové zemi jako je Irák. Ale místo person typu Danny Treja vybrali tlustý důchodce, indiána co připomíná Slávka Bouru a završil to boss s vizáží Mira Nogy (neemigroval do Mexika?). No a když tenhle materiál navlíknete do srandovních ultra mexických hadrů a necháte je poflakovat v Iráku tak to fakt sranda není a nezachrání to ani "ruská spojka" spíš naopak. Takový mexický ekvivalent českých akčních snímku: není to komedie, není to akce, je to jen nějaký divný.. ()

StDavid

My máme Kanárskou spojku a Mexičani Salvando al Soldado Pérez. I když Mexičani jsou na tom přece jen lépe, film je sice nuda složená ze všech myslitelných klišé, ale aspoň to drží pohromadě. ()