Hrůza v lese

• Veľká Británia Don't Let Him In (viac)

Parta přátel se rozhodne jet na venkov. Hned po příjezdu jsou upozorněni na sériového vraha, který řádí v okolí. Rozhodnou se zůstat, což se jim krutě vymstí... (oficiálny text distribútora)

racing666

Ze začátku to vypadalo docela na dobrej film, ale po 20ti minutách z toho vzniknul nehoráznej galimatyáš. Nejvíc mě v tom filmu nasral Tristan, kterej byl naprostej idiot a ono vlastně všichni se tam pak chovali jak idioti. Akorát mi bylo líto chudáka policajta na konci, jak do něj bodla vidle s domněním, že se blíží vrah :-D a když už si teda myslíte, že poslední hrdinka filmu přežije.... OMYL.... nabodne se s vrahem na železnou špičatou tyč, tlemí se mu a chcípnou oba :-D 1 hvězdička za tu až komickou stupiditu :-D ()

AlistairMir

Tak Hrůza v lese nebyla taková hrůza jak ukazuje zdejší hodnocení a film jsem chtěl vidět už proto že tu na něj každej nadával a jak všichni na něco nadávají tak mně se to většinou líbí. Stejně tak i toto. Jasný žádnej zázrak to nebyl ale koukatelné to bylo minimálně pár věcí každej asi fakt nečekal. Film je originální tím že samotnej zabiják tu hraje druhé housle docela dlouho. Jinak jsem si vzpomněl na nemoc šílených krav jelikož zabiják měl slintavku, hlavní hrdinka na konci solidní kulhavku a ségra přítele hlavní hrdinky byla fakt šílená...no však víte to zvířátko co maká pro tu čokoládovnu. Že mi bude nejvíce sympatickej Tristan kterej tu byl bez Isoldy ale za to měl jiné plusy a mínusy to jsem fakt nečekal každopádně během filmu ukáže že je mnohem víc než jen namyšlený sebestředný nevrlý sobec. Konec byl veselej a hravej a potěší každého fanouška happy endu. Jako večerní jednohubka je to cajk ()

Asia_Power

Větší hrůzu v lese jsem zažila, když jsem si osobně šla s Alíkem vypůjčit vánoční stromeček. Já kráva tam tehdy šla po zhlédnutí filmu Hvozd (bo jak se to jmenuje) a tak jsem byla zesraná z každého stínu (šli jsme samo sebou večer) a baterkou jsem svítila po všem možném, jelikož všude bylo slyšet neviditelná monstra co mě chtěly tutově zabít a vopíchat a možná i v tomhle pořadí. Takže jo, to byla hrůza v lese. Za to tahle Hrůza v lese to je jiná liga. Asi jako když po NHL jdete na zamrzlej rybník na hokejovej mač HC Horní Kotěhůlky vs HC Dolní Kotěhůlky. Postavy tupé jak nůž na máslo, vrah řádí v dalekém okolí jelikož většinu filmu je někde v prdeli až sem ho začala podezírat, že se v tom lese ztratil a místo vraždění bude bloudit. Jedinej díky komu tomu dávám 1* je Tristan. Prvotřídní příklad ukázkového bezcharakterního zmrda, takže celá já v mužské verzi. No a to by bylo abych své ptákovité verzi nefandila. Jinak konec to zabil. ()

Malarkey odpad!

Už od začátku filmu mi bylo jasný, že když bych si dal projímadlo, hodně projímadla, a proseděl celou noc na hajzlu, tak udělám líp. Ale nechtělo se mi spát, chtěl jsem se zasmát, kamarád mě k tomu filmu dokopal a tak jsem zapnul televizi. Film s názvem Hrůza v lese se prostě neodmítá. Hrozně se mi líbilo, jak se to všecko tvářilo hrozně vážně. Nejlepší postava byl ten kretén Tristan, co vypadal jak Rasputin po oholení. Od začátku se tvářil jak idiot, až by člověk řek, že on jedinej bude ten rozumnej v celým filmu. Jenže nebyl. Ten film se totiž tak brutálně zvrtnul, že nešlo vůbec očekávat, co se příští minutu stane. Ti lidi se tam chovali tak strašně, že to nešlo předpokládat ani když byste se před filmem dsjeli kokainem. Jedna holka kouká, jak její kamarád vraždí někoho a pak jí prosí, aby mohl vejít dovnitř, do domu. Ona se kroutí, že to neudělá, pak mu otevře dveře a on jí zapíchne. To mě vážně fascinovalo. Nejlepší bylo, jak hned první scéna má v hlavní roli holku v kalhotkách. No řekněte, odolali byste zpocené, špinavé holce, která lesem běží v kalhotkách? A proč vlastně běží v kalhotkách nám pak má vysvětlit celý film. Joo, bylo to sympatický, nejlepší byl ale Tristan. Jen mě tvůrci zklamali, že mu nedali nějaký východňarský původ. Na něj by se hodil nějakej solidní Rumun z Karpat. ()

MM_Ramone

Štyria mladí Angličania si chcú užiť voľný víkend na vidieku. Naštartujú auto a vydajú sa na chalupu v horách. Lenže tento ich nevinný výlet sa zmení na krvavý masaker. Snímok "Don´t Let Him In" je hodne slabý slasher horror. Scenár je totálne hlúpy, herci sú mizerní, rozpočet minimálny, dialógy kostrbaté, kamera nudná a réžia amatérska. Je tam síce trocha násilia, trocha krvi a nejaká tá vražda, ale i tak je to neskutočne úbohý pokus o horror. * ()