Divoká Beatrice je unavená životem a hledá lásku a pochopení, aby našla východisko z drogové závislosti. Utíká od nebezpečí, ale zaplete se do ozbrojené loupeže. Každou chvilku si myslí, že je v pasti, že svět pro ni má připraveno jen to nejhorší. Po propuštění z vězení se snaží začít nový život, ale jednoho dne se však objeví její starý přítel Paul... (Bonton Home Video)

ink flo

Originální love story/lehce noir kriminálka o bankovní lupičce a grafiťačce B. Monkey (Asia Argento), která se zamiluje do učitele, který bydlí na hausbótu a po nocích hraje pacientům jazz v nemocničním rádiu (zajímalo by mě, jestli opravdu něco takovýho v UK existovalo :-)). Hraje k tomu 90s trip-hop a hraje tam Asia Argento, která opět ukáže, kde má vytetovaného anděla. Významný přínos tohoto filmu tkví i v objevení tohoto skvostu, který si tam pouštěla Asia Argento. Už jsem říkal Asia Argento? https://www.youtube.com/watch?v=X19H4UiN5xg ()

Superpero

Asia Argento je jediný důvod proč na to koukat. Je to sympaťačka a ukáže tam všechno. Čekal jsem nějakou svižnou gangsterku a ona je to nezáživná lovestory, kde se lupička Asia Argento zamiluje do meganesympatickýho prdelního ksichta. Pak tam jsou jakýsi dva teplí kumpáni a hodně sociální mafián. Prostě bez šťávy a bez nápadu. Gangsterku, kde je nejdramatičtější moment popichování (doslova) dětí ve školce fakt nebrat. ()

vla_kor

Skvělý nízkorozpočtový film. Je docela možné, že na podlaze skončili scény s Rupertem Everettem a Jonathanem Rhys-Meyersem. Jestli to tak je (a doba výroby filmu tomu opravdu napovídá), tak nás tvůrci připravili o šlehačku na dortu. Ani z amerického DVD se to ale nedozvíme, protože takhle levným filmům se přílišná pozornost nevěnuje. Škoda! ()

emma53

Obsah nahoře film vystihuje velmi dobře, ale už tam chybí pocity, které tenhle příběh vyvolal, to už nechali tvůrci na mně a to je jedině dobře, protože na každého bude působit asi trochu jinak. Ano, je tam romantiky celá hora, ale se slovíčky se tam moc nemazlí, ano je to thriller, ale možná trochu atypický než jsme zvyklí. A jsou tam herci, kteří tomu dali tu zvláštní rozháranou a zmatenou duši, kde měla prim pochopitelně ta vnitřně neuchopitelná a krásná Beatrice alias B.Monkey. A hudba dokonale podkreslila atmosféru celé té party ztracenců. Pravda, scénář malinko pokulhával, ale dnes to nechám u ledu. ()

Morien

Vulgární romance s poetickým nádechem prostoupená břitkým humorem, jazzem a Jonathanem Rhysem Meyersem. Co víc by si mohl člověk přát, když každá z ingrediencí by mohla fungovat i sama o sobě, snad kromě té vulgarity. Jenomže právě (a nejen) díky ní působí film opravdově a civilně; klidně bych věřila, že takhle se to opravdu někde stalo. "Do you know if you're gonna hit me or kiss me?" ()