bartias

Překvapivě dost možná nejzábavnější série webizod šikovně spojuje humor se smyslem pro detail. Jednotlivé díly se odehrávají před i po konci druhé série. Eric a Pam vybírají novou striptérku, Bill se stává objektem touhy postarší "slečny", Jessica se s otravným moralistou vypořádá po svém... a fanoušci seriálu by si tenhle speciál určitě neměli nechat ujít. ()

NinadeL

Spokojenost. Nejlepší samozřejmě scénka ve FangTasii. A hláška: "Bitches....you both is pretty...." A kvůli Billovi a jeho sexy hrudi, z toho by učůrávala každá. ()

cingi.t

God! Jesus! Mary Matalin! Alah! Confusion! Budha! The scientology! Aliens! That lion from Narnia, whatever is out there I need your help now. Och joj, Jason sa proste nezaprie. Výborná večerná oddychovka, nemôžem sa dočkať, keď si znova pozriem True Blood. Najlepšie časti -> Jason, Bill a Pam s Ericom. 4* ()

Domin_S

Doufám, že až někdo bude číst tento koment. se záměrem pustit si tento spin-off, bude někde u 3. série True Blood a neví nic o smrti Billa, Alcida, Tary. A bude teď stejně nasraný/smutný jako jsem byl já! ()