Nešika

• USA Awkward.
USA, (2011–2016), 32 h 16 min (Minutáž: 19–42 min)

Tvorcovia:

Lauren Iungerich

Hudba:

Brad Breeck

Ashley Rickards, Beau Mirchoff, Jillian Rose Reed, Brett Davern, Nikki DeLoach, Molly Tarlov, Desi Lydic, Mike Faiola, Greer Grammer, Jessica Lu (viac)

Vtipná a chytrá komedie s fenomenálním obsazením nových tváří MTV. Hlavní hrdinkou nového seriálu je patnáctiletá Jenna Hamilton, kterou ztvárňuje známá herečka Ashley Rickards. Pubertální středoškolačka se zrovna nachází v bolavé fázi dospívání a čekají na ni první zákeřné nástrahy lásky. Její život se však zcela zásadně začíná měnit po trapné nehodě. Ženský hlas vypráví v první osobě a humorně zachycuje zážitky spojené s dospíváním.

Druhá řada komediálního seriálu MTV dál sleduje události v životě Jenny Hamilton, pubertální středoškolačky, která se vinou nešťastné nehody potýká se stigmatem dívky, která se pokusila spáchat sebevraždu. Chytře a humorně podané zážitky ze života dospívající dívky, která řeší typické těžkosti teenagera, milostné trable, přehodnocuje vztahy s rodinou a současně prochází úžasnou proměnou, která se samozřejmě neobejde bez úsměvných přešlapů.

MTV uvádí třetí řadu úspěšného komediálního seriálu Nešika. Hlavní hrdinka Jenna Hamilton nastupuje do prvního ročníku na univerzitě Palos Hills High a zatímco společenský život Ming a Tamary jen vzkvétá, Jenna má pocit, že zůstává jaksi pozadu a žije pouze vztahem s Mattym. Začíná se ptát, zda na ni v životě čeká také něco víc. První rok na vysoké přinese navíc Jenně do života vlnu překvapení a změn, které mohou mít nesmazatelný vliv na její budoucnost a nečekaná smrt spolužáka ji přiměje přemýšlet o síle ztráty, o smutku a tajemství, které skrývá před Mattym... (oficiálny text distribútora)

dragosta

Zábavná dvacetiminutovka o outsiderce (poslední dobou nějak letí!?!) Jenně, která řeší své středoškolské milostné trable. Na to, že jsou cílovou skupinou náctiletí, dokáže seriál díky svému homoru pobavit i ročníky lehce starší..A ačkoliv má 3 série, nějakým záhadným způsobem je možné, že za týden nebudete mít na co koukat..=oD ()

IQ Tiqe

Co je na tom awkward? Cenzura. Vypípávají "nevhodná" slova, rozmazávají "nevhodná" gesta. Co to sakra je? Ale k věci... Hlavní hrdinka je tahounem seriálu - symapťačka se správně nakřápnutým hlasem jako Emma Stone, slušnou mimikou a zásobou suchých poznámek. Navíc se v každé epizodě najde pár povedených dvojsmyslů. Je to pohodový vtipný koukatelný seriál, na který leckdo za pár let zapomene (já doufám, že mně se to nestane, protože mě fakt baví), ale v rámci žánru (teenage comedy) je to až nadprůměrná zábava. Jen mi uniká zvrácená logika, kdy na rozdíl od mainstreamu tady platí za největší drsňačku holka s největší prdelí. ()

playboxguest

Celkem slušná oddychovka, jejíž první série mi perfektně vyplnila dvacetiminutovky před cestou do práce :-) Sem tam vydařené hlášky. Navíc je tu Desi Lydic v ještě střeštěnější roli, než jakou vyfasovala v Out at the wedding. Naposledy viděný díl: S02e12 Edit: Třetí série ztrácí šťávu a skoro vůbec mě nebaví, tudíž s dílem 307 končím. ()

MonaSax

Další celkem usměvný teen sitcom, baví, ale tohle přece není žádné nové téma, spousty filmů možná i seriálu má za hrdinku někoho, kdo je přehlížen a nakonec se mu pomalu, ale jistě podaří se prosadit. Vůbec neznám herce, ale jednu věc nemám ráda na těhlech záležitostech, když tam hrají dívky, které mluví moc, tedy kamarádka Jenny a pro ukázku z jiného soudku např. ve Stmívání Jessica - vlézlá slečna. ()

Frajer42 odpad!

No páni, kdo by si kdy býval pomyslel, že debilita Twilight bude něčím překonána. Tenhle blbý seriál je tomu více než podobný akorát s tím rozdílem, že tu chybí ty zářící postavičky, které v Twilight nazývali upíry ačkoliv jimi nebyli. Jediné pozitivum v tomto paskvilu je snad to, že tady jsou docela pěkné herečky. Bohužel se na seriály nedívám primárně pro to, abych viděl pěkné 20 leté i starší herečky snažící se hrát postavy 15 leté. Seriál je však určen pro naprosto jiný věk a hlavně pohlaví než je to moje. Takže ten pomyslný pes bude možná zakopán právě tady. A právě tyto 10 leté fanynky dostaly hodnecní téhle sračky někam, kam naprosto nepatří. P.S. V životě jsem neviděl seriál, kde by někdo cenzuroval zdvižený prostředníček. Myslím, že už tohle je pádný důkaz, že je seriál skutečně určen těm, které jsem zmínil a kousek výše. ODPAD! ()

• Když sedí Jenna (Ashley Rickards) na posteli ve svém novém pokoji, tak má v některých záběrech tašku přes rameno a v některých zase ne. (Duoscop)
  • Pro 8 epizod byl hlavním asistentem při výběru lokací Čech žijící několik let v Los Angeles Pavel Štěrba. (PauloZ)
  • Při psaní deníku hraje „When We Meet Again“ od Nicole Reynolds a po ní následuje „North“ od Dirty Gold. (Duoscop)