Smrt před svítáním

• Kanada Dead Before Dawn 3D

Parta vysokoškoláků omylem uvolní ďábelskou kletbu, jež dohání lidi k sebevraždě, aby se pak proměnili v Démony Zombie, neboli Zémony!  Budoucnost Caspera Gallowaye je jedním velkým otazníkem. Do promoce zbývají jen dva týdny, Casper pořád žije se svou matkou, nedokáže se pro nic rozhodnout a jeden jediný kredit ho dělí od totálního selhání. A když už si vysokoškolák myslí, že nemůže být hůř, omylem uvolní se svými přáteli kletbu, jež dohání lidi k sebevraždě, aby se pak proměnili v Démony Zombie, neboli Zémony! A tak se vyzbrojí doma vyrobenými zbraněmi a snaží se zabít všechny Zémony a hlavně co nejrychleji najít způsob, jak ďábelskou kletbu znovu spoutat. Jenže Zémonů je brzy tolik, že mají nad partou kamarádů obrovskou převahu. A tak je Casper nucen překonat svůj strach a stát se hrdinou. Podaří se mu odvrátit prokletí a zachránit svět, anebo bude on i všichni jeho přátelé mrtví ještě před svítáním? (oficiálny text distribútora)

Hedy

Extrémně tupá, nevkusná a nudná sračku. Film nenabídl nic nového. Tvůrce jenom naplácal všemožné sračky do jedné obří sračky. Aby toho nebylo málo obsadil nesympatické herce. Aby toho nebylo ještě méně film je tak absolutně stupidní že jsem se tomu musel smát. Není to sice nejhorší sračka kterou jsem kdy viděl. Očekával jsem zase ale něco mnohem horšího a abych film jenom nezadupával do propadliště filmového průmyslu musím uznat že jsem se občas i zasmál. Ne proto že by byli vtipy v tomto filmu nějak zábavné ale proto že stupidita tohoto filmu mě občas rozesmála. ()

mosnak

Velká škoda,že nebyla tato zombiedemonická komedie dotažena do konce. Určitě by to byla větší zábava a parádní jízda. Bohužel se zde střídali chvíle trapnosti, nudy a amatérismu. Ovšem našel jsem si i pár momentů kdy mě film bavil. Myslím si,že tvůrci rozhodně mohli více "vytřískat" například ze scény na fotbalovém hřišti, kde leželo spousty "padlých" spolužáků. Chybělo více napětí a více gegů. Škoda... snad přístě... ale i tak dávám krásných 38% ()

Blue.Poison

Dead Before Dawn je zajímavý hlavně tím, že nefunguje ani jako horor, ani jako parodie na horor. Jasně - jsou tam zombie, banda teenagerů a sem tam nějaká ta krev, takže nádech hrůzy to dejme tomu má. A asi tak jednou jsem se zasmála, tudíž level komedie také splněn. Ale upřímně? Byla to vážně blbost... Jediný důvod koukatelnosti je kamera, která díky bohu nevypadá jako z laciné telenovely. ()

Bobik9

Vzhledem k nízkému očekávání se ani nedá říci, že bych byl zklamaný. Film je přesně takový, jaký si myslíte, že bude. Stupidní a jednoduchá zápletka, která ale ničemu nevadí. Špatní a nezajímaví herci, s výjimkou Christophera Lloyda, který ale na stará kolena bere samé p*čov*ny. Sem tam se objeví něco relativně úsměvného a člověka potěší docela slušné masky zombíků. Oddechnete si, ale nezabavíte se. Jako kulisa by se to ale dalo. ()

juta

Tak tato kanadská hororová komedie mě velmi bavila. Opravdu mi to sedlo a těch pár věcí, které jsou spíše dělané pro děti rád přehlédnu. Zábavné jako třeba Zombieland to není, ale klidně si to někdy zase zopáknu. Hercům to klapalo a všichni mi padli do noty. ()