Komediálny efekt je založený na citátoch známych scén z úspešných filmov poslednej doby. Ako naznačuje názov filmu, najviac sa uťahuje z Tarantinových filmov a s chuťou sa tu prehrávajú scény z najrôznejšich gangsteriek, komédií a psychologických filmov. (PROROK14)

bernau84

Mám nejasný pocit že tady někdo někomu šáhl na boha a už ho všichni chcete kamenovat... jasně žádná brutální kvalitka to neni ale čtvrtý nejhorší film co kdy byl? proboha to snad ne! to jste nikdo neviděli nic strašnějšího? tady byly aspoň občas pokusy o vtip a to se cení... viděl sem to několikrát a že bych byl kdovíjak zhnusen to ne.... oproti Bláznivému exorcistovi nebo Pánské jízdě to ujde!!!! ()

Sir Ludvig

Ja vlastne ani neviem čo k takej sračke napísať. Snáď len pre tých čo nevideli: Nenechajte sa zlákať že je to paródia na Pulp fiction, Natural born killers a pod. Nie je to vtipné. Nie je to pozerateľné. Je to prašivá nuda. Jednu hviezdičku dávam len preto, lebo Plump Fiction je dobrá lekcia pre tých, čo dávajú na "oficiálne texty" distribútorov. ()

L_O_U_S odpad!

Už dlouho jsem neviděl pořádnou sračku, tak jsem si říkal, že to napravím. Jenže místo prošlé majonézy jsem se z nějakého důvodu pustil do filmového produktu. Měl jsem předběžnou představu, co očekávat. Zhlédnutím Závady Blair Witch totiž člověk přijde o všechny iluze, a tak se zážitek z Plump Fiction nesl v podobném duchu. Neustálé kroucení hlavou nad tím, co si zakomplexovaní parodymejkři dovolí natočit a pouštět divákům, střídaly občasné výtrysky smíchu nad tím, jak je to celé debilně debilní. A to jsem to ještě sledoval bez titulků, takže mi spousta perel unikla. Zároveň ale nechápu tu nenávist uživatelů, kterým si někdo dovolil sáhnout na modlu. Lidi, neberte toho Tarantina (a ani sami sebe) tak vážně. (1 054.) ()

Víteček odpad!

Tragické. Neodborně zneftipněné vtipy. Někdo se rozhodl vzít dobré věci z jiných filmů a zcela je zkazit převedením do zcela nezábavné podoby a asi doufal, že to nějakým způsobem bude lidi bavit? Nevím, asi. Každopádně je to tragédie ve všech směrech. Žádné, tak špatné, až je to dobré, žádná nezáměrná vtipnost, nic. Jen 82 minut příšerně natočeného utrpení. Jeden z nejhorších filmů, které jsem kdy viděl. Nemá nic, co by ho zachraňovalo. Děkuji, raději elektrošoky. 1,5 %. ()

Gemini odpad!

Skaldův příběh a hodnocení je podobné jako u mě. Ale kdybych dneska viděl toho ubožáka co "parodoval" (to slovo už nemůže být ani v uvozovkách, protože parodie je aspoň trochu vtipná) Travoltova Vincenta Vegu, dostal by pěstí. A nejen jednou. Anebo víte co, přineste mi radši "režizéra" tohohle, stydím se za to označení, filmu a nechte mě o samotě s ním a gumovou hadicí... ()