Hatchet III

• USA Adam Green Presents Hatchet III

Jednotka rýchleho nasadenia obkľúči chatrč v močiari, ktorý je domovom zabijaka menom Victor Crowley (Kane Hodder), s úmyslom nebezpečného vraha zneškodniť. Medzitým sa Marybeth (Danielle Harris), ktorá ako jediná prežila krvavý masaker, čo sa udial v močiari, musí spojiť sa miestnym policajtom Fowlerom (Zach Galligan) a jeho ex-manželkou (Caroline Williams), ktorá je špecialistka na maniakov. V tomto zložení sa pokúsi odhaliť pravé dôvody vražedného vyčíňania Victora Crowleyho a ukončiť ho raz a navždy. (Kadas97)

zolo23

Úprimne, pre mňa bude "sekera" asi klasika. Tak ako som dal prvým dvom častiam 3 hviezdy, tretej dám o jednu viac. Prečo? Doteraz som o anatómii človeka veľa nevedel, ale teraz viem asi všetko. Človek sa skladá z rúk, z nôh, z hlavy, z čriev a hlavne z vnútorností, ktoré sú dôležité na to aby telo fungovalo. Victor Crowley nám to názorne ukázal, za čo mu ďakujem. Mega, mega , mega námrd z množstvom nápadov ako ukončiť život človeka. A že to bolo amatérske, stupídne bez štipky originality?...... No a čo. Za to rekordné množstvo krvi, vtipu...nadsázky...a za to že som sa nesmierne bavil si tento " klenot" 4 zaslúži. Chcem pokračovanie bez nápadu, bez originality, bez hereckých výkonov...chcem "Sekeru" ktorá poseká naprosto všetko! ()

rollman1

Poslední díl o nesmrtelném tlouštíkovi se sekyrou se vrací a je to totální nářez. Nečekal jsem tak skvělé zakončení výborné trilogie. První díl byl super, druhý slabší a třetí to vyhrál na plné čárce. herci nebyli vůbec špatní, o žádné amatérštině se nedá ani mluvit. Výborné mordy a gore, myslel jsem si, že koukám na nějaký americký Block(Dolly)buster a nakonec finální pointa a chování postav ? No to bylo něco, byl jsem zvratem úplně překvapen a postavy se chovali jak nejchytřeji mohli. Za mě 100%. Takže pokud ti, co jsou z filmu hotoví jako já z dalšího dílu pokémonů už dočetli, je čas se přiznat. Byla to nuda, i můj soused by to dokázal lépe natočit i zahrát a to je na vozíčku bez ruky. Gore se tvořilo z týden starého guláše a pointa byla vymyšlena v poslední den natáčení, které trvalo asi 2 hodiny. Takže za mě jen jedna hvězda a to za jednu scénu. Pokud bude nějaká další taková trilogie, Ať je to o vidličce, která hledá smysl svého bytí. Prosím. ()

Campbell

Podle mě rozhodně lepší než dvojka která zklamala. Tohle se více vrátilo k parádní jedničce. Příběh opět začíná tam kde předešlý skončil a hlavní hrdinka je zavřena. Nicméně to netrvá dlouho a za chvíli je opět v lese. Tenhle díl je asi nejvíce humorný a to není vůbec na škodu podle mě tu humor funguje hodně solidně. Brutalit je tu poměrně dost a i když jsou strašně Over The Top(scéna s utrhnutím všech končetin a následné utopení) tak prostě pobaví. Galligan je parádní a konečně mě po delší době potěšil. Plno odkazů na předešlé díly neměly chybu. Hatchet 3 je prostě nářez který mě i přes své chyby hodně bavil což se mi v poslední době moc často nestává. BTW bitka mezi Hodder a Mears byla dobrá prdel i když mohla být delší. ()

Corpsegrinder

Ano občas to má vzhled nízkorozpočťáku ale to bude asi ééééé hmmm no asi tim že tohle je nízkorozpočťák. Hatchet je pro mě srdcovka a trojka neni o nic horší než jednička nebo dvojka. Má to všechno od hlášek po gore (TO JSOU NĚČÍ KOULE, KOULE NEMAJ VISET ZE STROMU!). Navíc Derek Mears bez hokejový masky je slušný cukrátko pro slasherový fandy. A neni to jediný hororový cameo protože se zde objevujou herci co maj na kontě věci od Gremlinů po Texaskej masakr motorovou pilou. Danielle Harris je v pohodě, lidi ví proč jí obsazovat do horororů a to její drsňáctví neni tak směšný jako to u většiny holek v hororech bejvá. Celkově jsem se bavil a Hatchet jak vidno zůstává pořád na seznamu love it or hate it filmů. ()

MM_Ramone

V roku 2006 natočil mladý americký režisér Adam Green snímok "Hatchet" (Vražedná sekera). Doteraz si pamätám, že to bol komediálne ladený slasher horror, ktorý na mňa neurobil dobrý dojem. Nič moc. Ocenil som ho dvoma hviezdičkami. Vôbec som netušil, že sa z toho neskôr stala trilógia. V roku 2010 Adam Green natočil pokračovanie (Hatcher II), ktoré som však ešte nevidel. No a  v roku 2013, pod režisérskou taktovkou akéhosi BJ McDonnella, bola vyprodukovaná tretia časť (Hatchet III), ku ktorej som sa zhodou okolností pred pár dňami dostal a pozrel si ju. Na rozdiel od pôvodného snímku, som tento krát nemal žiadne veľké očakávania, takže som nebol ani nijak zvlášť sklamaný. ** ()

• Podľa zámeru tvorcu série Hatchet, Adama Greena, sa vo filme neobjavuje žiadna počítačová animácia. (beso74)
  • Po týždni natáčania vyhlásil herec Kane Hodder (Victor Crowley), že je to najťažšia práca, akú kedy pri natáčaní filmu robil. Niet sa čo čudovať, leto v Louisiane je známe svojimi vysokými teplotami a rovnako vysokou vlhkosťou vzduchu. Navyše, Kane musel mať na svojom tele takmer 30 kíl silikónu a mejkapu. (beso74)