Mladí šialenci Ashton Kutcher a Seann William Scott hľadajú zaparkované auto s darčekmi pre svoje priateľky. Po divokom žúre a prebdenej noci, vybavení len hmlistými spomienkami na včerajší deň, sa im však na bláznivej ceste mestom veľmi nedarí...
Dvaja mladíci, Jesse a Chester, sa jedného rána preberú po prehýrenej noci a nevedia si spomenúť, kde zaparkovali auto. Na púti za „strateným“ vozidlom sa stretajú s rozličnými typmi ľudských indivíduí, počnúc ich nahnevanými priateľkami, ktorým zničili dom, cez zúrivý pouličný gang, transsexuálneho striptéra hľadajúceho u nich kufrík s ukradnutými peniazmi, až po skupinu mimozemšťanov... (TV JOJ)

Yoshitsune

"Včera v noci jsme ztratili auto, přijali jsme kradené peníze od transsexuálního striptéra a teď nějací vesmírní týpci po nás chtějí najít věc, kterou neumíme ani vyslovit". Totální, nekompromisní, vypatlaný a idiotský, jak tomuhle někdo může dát pět hvězdiček ? Taky to nechápu, nikdy nebudu úplný retard ! https://www.youtube.com/watch?v=EA-r5LMxf_Y ()

PogoJoe

Spousta "žahadel", "nárazníků" a Koček, zhulenej pes, sexy dvojčata, Zoltan a "giganticky rajcovní super mimozemšťan". A dál? Optimistická ztřeštěnost a pro mě osobně docela velké překvapení - bavilo mě to. A to dokonce hodně. Není to jako ostatní teenagerské komedie, ačkoli by to tak na první pohled mohlo vypadat. Toto dílko netradičními nápady jen hýří. Jedna ulítlost za druhou, místy tomu sice docházel dech, ale je těžké udržet zběsilé tempo gagů po celých 80 minut. Skvěle vybrané typy idiotů, výborný dabing, má to styl. Pro mě osobně skryté geniální dílko, které vždy zaručeně pobaví, i po několikerém puštění.... ()

ad-k

Místy s trapností silně koketující teenagerská záležitost, ale pár vtípků se kupodivu (díkybohu) povedlo... viz např. čínské bistro nebo mé oblíbené kosmické oděvy jedné vypečené "hvězdářské" sekty. Pro lepší představu stačí navštívit stránky u nás tolik známých "Cosmic People of the Universe"... Zoltan! Nebo Ashtar? Obojí! 40% ()

tron

"Bejby, poviem ti len tri slová: Ovládanie hnevu." Svižná, originálna a pôvabná bláznivá komédia, ktorá dopláca na nedostatočný rozpočet (vidno to hlavne na trikoch a akcii, našťastie ničoho z toho tu nie je veľa, ide skôr o sitkom) a mizerný slovenský dabing, ktorý viac vecí nepochopil, než pochopil a mnohé zábavné hlášky sa strácajú v preklade. Inak veľká spokojnosť - videl som to okolo roku 2001 a páčilo sa mi to a videl som to aj v roku 2017 a stále sa mi to páčilo, nakoľko mám rád WTF humor a takého je tu požehnane, od nápadov (feťácky pes Jekyll, ázijské občerstvenie, „Nepôjdeme radšej peši?“, slepé deti, pukanie skafandrov) po dialógy („Ešte raz a zmlátime vás.“ – „Hej?“ – „Hej.“ – „Okej.“) až po typovo perfektne vybratých hercov (Kutcher v podstate reprízuje hlúpeho a krásne bezstarostného fešáka Kelsa z Tie roky sedemdesiate). 70 % ()

honajz2

Je to debilita, u které se dá aspoň párkrát zasmát a taky jsem byl rád, že to nakonec celé nebyl sled mnoha absurdních scén, co na sebe nijak nenavazují, ale že se to ve finále propojilo. Jinak je to ale řádná blbost, která mi většinu času připadala neskutečně trapná. Navíc hlavní dvojice mi většinu filmu dost lezla na nervy. Já to chápu, někdo u toho bude chytat záchvaty smíchu, ale mě tenhle styl humoru připadá hodně trapný. Ale zase na druhou stranu, musím ten film za něco pochválit, je tu minimum fekálního humoru. Bohužel tenhle fakt ten film ve výsledku moc nezachraňuje. Ale dívat se na to dalo. Jen je to úplně stupidní. 2* ()

• Brent Spiner, který ztvárnil Francouze Pierra na pštrosí farmě, požádal, aby jeho jméno nebylo uvedeno v titulcích. (Alfréda)
  • Jeden ze strážců převaděče spojitosti mluví tvrdou norskou angličtinou. Jedná se o nářečí z oblasti Trondheimu. (Cheeker)
  • Pri vynášaní odpadkov z domu dvojčiat sa obaja hlavní hrdinovia vyzujú. Nasleduje záber, kde im smeti popadajú a vidno, že sú obaja obutí. Následne ich dvojičky vyhodia z domu a vyhadzujú im topánky. (megajalec)