Zábavný pořad televize Prima o bytovém designu. Pořad se snaží spojením zábavy, vtipu a vzdělávací formy udělovat rady ohledně bydlení. Pořad moderuje Diana Kobzanová. (Terva)

Segrestor

Docela zábavnou formou se zde tvůrci snaží přiblížit základní principy bytového designu. Z hereckých vsuvek by šlo asi vymačkat více, ale spíše než forma, je tu důležitý obsah. Lehce inspirativní pořad v době vaší rekonstrukce. V duchu hesla: "znám horší pořady o bydlení", dávám za tři hvězdy. ()

Rosalinda odpad!

Omlouvám se, ale mně to přijde strašně trapný. Zírala jsem na to tak, že jsem málem spolkla mouchu. Ještě tomu dám šanci a případně změním hodnocení, tomu se vůbec nebráním, nicméně nedoufám. PS: Takže fakt nezměním! ()

Hnedoocko

Netuším, co touto spatlaninou chtěl autor říci...myslím, že TV prima nemusela být za každou cenu originální a klidně mohla zůstat u pořadů typu Jak se staví sen. ()

Paity

Diana Kobzanová opět posunula moderátorské dno o notných pár metrů níže, než si kdo myslel, že vůbec kdy může být. Raději se na to ani nekoukejte. ()

Oyer odpad!

Diano, proč jsem jenom to LEO vyhodil? no, nic, na internetu je toho ještě plno. Kdepak, ať tahle dáma dělá cokoliv, už jí z toho nic nezachrání. Každopádně jí to šlo líp, než to moderování... ()

VerenaLord odpad!

Přijde mi snad i zbytečné tento pořad komentovat. Pokud se tohle dá považovat za designový pořad, ve kterém mi někdo ,,radí", že než začnu malovat pokoj, musím pokrýt podlahu, koupit si barvu, štětce, válečky a saponáty na úklid, klesli jsme dost hluboko a lidé, kteří v tomto otřesném 35 minutovém šílenství účinkují, nemají soudnost. Nechápu, co je na tomhle inspirativního, natož kde jsou jejich slavné principy bytového designu. ()

Anayka

Od pořadů o bydlení obvykle čekáte, že se dozvíte něco zajímavého. Tady se v lepším případě dozvíte to, co už dávno víte a co je evidentní, v tom horším případě se nedozvíte prakticky nic. Snaha být originální vyšla naprosto naprázdno. ()