Manjú hikenčó

• Japonsko Manyuu Hiken-chou (viac)
Japonsko, 2011, 4 h 48 min (Minutáž: 24 min)

Predloha:

Hideki Jamada (komiks)

Hudba:

Miyu Nakamura

Mamiko Noto, Aki Tojosaki, Minako Kotobuki, Kaoru Mizuhara, Jóko Hikasa, Júko Kaida, Misato Fukuen, Mijuki Ičidžó, Hirofumi Nodžima, Tóru Ókawa, Jú Šimamura (viac)

Tomuto svetu vládnu prsia. Veľké prsia znamenajú bohatstvo, malé prsia bezcennosť. Toto je zákon doby Edo.
Vo vnútri šogunátu existuje silná skupina, ktorá trénuje samurajov a rozvíja potenciál veľkých pŕs. Tento klan sa nazýva Manyuu a jeho špecialitou je bojová technika, ktorá umožňuje odseknúť prsia bez toho aby sa poškodilo telo. Ich legendárny klanový zvitok obsahuje všetky tajné techniky pre plné a krásne poprsie.
Chifusa je tiež nasledovníčkou tohto klanu, ale s jeho ideológiou nie je stotožnená. Preto ukradne tajný zvitok a snaží sa bojovať proti svetu, ktorý velebí iba veľké poprsie! (Trip)

Larky

Už od letmého projetí prvního dílu debilního hentaio-stupid comedy-what the fucku Manyū hiken-chō, mi bylo jasný, že půjde o velký průšvih...a je to tak, akorát, je to ještě horší, než jsem si myslel. Debilnější než definice, že kozy jako vozy = vysoké postavení ve společnosti a mini dudlíky (pracovním názvem letiště), budou úúúúplně naspod všeho už jsou snad jen státní maturity. Mám rád hentai, mám rád komedii, dobrodružné atd...co ale nesnáším, je kromě dílen ve škole, také, když se jeden z produktů naší společnosti známý jako film nedokáže zařadit do nějakého žánru a víceméně mezi nimi přiblble propluje. Do toho si připočtěte otřesný opening, nulový děj jednotlivých dílů, prvoplánovou a překvapivě nezáživnou nahotu, slaboulinkou kresbu a máte to. Manyū hiken-chō je prozatím zřejmě nejhorším letošním seriálem a překoná ho jen máloco (ikdyž mám pocit, že se o to někteří budou snažit, bohužel). Slabá 1* PS: odpad nedávám jen z důvodu, že jsem viděl díly 1. - 3. a zas takový masochista, abych se díval dál, tedy nejsem...šance na zlepšení je sice pravděpodobná asi tolik, jako že Mareš bude jednou dobrým moderátorem... nicméně tu je a já jí beru půl hvězdou na zřetel. ()

Subjektiv

Držte si kozy, tenhle seriál jede z kopce! Bacon se mýlil, nikoliv vědění, ale kozy jsou moc! Tak to prý alespoň platilo v tokugawském šógunátu. Žena s většími ňadry stoupala po společenském žebříčku, žehlící prkna padala na společenské dno. Rodina Manyuu, líheň šedých eminencí šógunátu, ovládá mnoho tajných technik, jež růst vemen (to už prsa zvát nelze) podpoří z hlediska velikosti i žádoucího tvaru. I speciální techniku boje ceckem rozvíjejí. "Zvrácená to společnost, kde objem hrudi ženy určuje společenské postavení," řekne si dědička rodiny Manyuu, dobře proprsená Chifusa a uzme svitek s tajnými technikami rodinou Manyuu prozkoumanými. Pronásleduj ji, diváku, spolu s asasíny těch v pozadí a sleduj, jak se jí natřásá popředí. Raduj se ze vztyčených bradavek, toho, jak je z nich sáno, hopsání, natřásání, mnutí, cumlání, točení, kroužení, kolotání, pleskání, natahování, stlačování a zvuků, která umí jen animované ňadro vydat. Třebas mammy udusí tvůj rozum i vkus a ty se slinou odkapávající ti z brady, řekneš: "He, he, heee, kozy, dej mi, heeee." Na mě už jsou ale šestky, sedmičky a osmičky moc. Epizodky nakradené z tisíců jiných serálů, v nichž se přínos tvůrců omezuje na překlopení původního děje do tématiky veletučných mléčných žláz, mě uspokojit nedokáží. Končím po třetím dílu. ()