Kaitó tenši Twin Angel: Kjunkjun tokimeki Paradise!!

• Japonsko 快盗天使ツインエンジェル ~キュンキュン☆ときめきパラダイス!!~ (viac)

Haruka a Aoi jsou spolubydlící, spolužačky a opravdu velmi dobré kamarádky, které spojuje víc než jen totožné vzpomínky na dětské trable. Obě dvě totiž mají společné tajemství, které souvisí s jejích druhým životem. Zatímco v normálním světě to jsou dvě docela obyčejné a roztomilé školačky se spoustou přátel a vcelku normálními starostmi všedního dne, ve světě druhém musejí posbírat veškerou odvahu a čelit nástrahám všudypřítomného zla. K tomu jim dopomáhá schopnost transformovat se do podoby městských legend zvaných Twin Angel - místních superhrdinek, které již nejednou zachránily tamní obyvatele. Ovšem ony nejsou jediné, které mají chuť nakopat nepřátelům společnosti zadky. Na straně dobra stojí i jiní jim podobní. (EMIA)

Larky

Maho shoujo, odvětví anime a mangy, která je opravdu určená primárně pro děti...Jak ale dokázala geniální letošní Madoka Magika, dá se natočit i dospěle a s propracovaným dějem. Kaitō tenshi Twin Angel: Kyun kyun tokimeki Paradise!! takový ale není. Je přesně takový, jako téměř vše z uvedeného žánru - kawaii holčičky, transformující se v ještě roztomilejší kawaii holčičky v pěkných sukýnkách bojující magií proti zpravidla naprosto dementním protivníkům...hloupé dialogy, nezajímavé postavy...to vše tu najdete, navrch s velmi slabým vizuálem...Neočekával jsem nic, nic jsem také nedostal, nicméně uznávám, že nejsem cílová skupina, proto tu 1* berte z rezervou. ()