Sean Cahill z Komisie neúprosne hľadá peniaze, ktoré Charles Forstman niekam ulial. Keď ich nedokáže nájsť, požiada o pomoc Harveyho s Mikeom. A bol by v tom čert, aby spoločnými silami a s pomocou Rachel tie peniaze nenašli a Forstmana sa raz a navždy nezbavili. Louisova sekretárka, bájna Norma, zomrie. Louis to nesie ťažko a jeho najväčšou oporou mu je Donna, jedna z najbližších priateľov. Pri rozlúčke s Normou si všetci prítomní uvedomia, aké dôležité je niekoho milovať. Niekoho z prítomných to podnieti, aby sa osmelil a posunul vo vzťahu ďalej, a niekoho zase inšpiruje k tomu, aby si, naopak, dal so svojím partnerom na chvíľu pauzu. V spomienkach sa vraciame späť do čias, kedy sa Harvey spoznal s Donnou a jeho brat rozbiehal vlastné podnikanie v reštauračných službách. Uvidíme, ako sa Harvey prvýkrát dostal do sporu so skúseným Forstmanom, čo napokon vyústilo do ich dvanásťročného nepriateľstva a vzájomnej nenávisti. (TV Wau)

tuntavala

Harvey: "Oba dva?" Mike: "Delame pro tebe." Rachel: "Oba dva ti chceme rict, ze je na case zkusit jine moznosti." Harvey: "Delate si srandu? Stravite tim dva dny a chcete to vzdavat? Mike: "Stravili jsme tim dva dny z peti a porad zadne jmeno, takze je asi na case zvazit..." Harvey: "Co?" Rachel: "JIt po Forstmanovi za to, co ti udelal pred dvanacti lety." Harvey: "Rekls ji to?" Mike: "Jiste. Proc taky ne. Delame prece pro tebe oba dva." Rachel: "Oba chceme pomoct." Harvey: "Myslite, ze jsem nad tim, jak Forstmana dostat poslednich deset let, nedumal?" Rachel: "Tak  v cem je problem?" Harvey: "Ohrozil bych tim nejen sebe." Mike: "Ale i bratra." Harvey: "Ano, bratra. Nechci ho do toho zaplest, kdyz on nic neprovedl." Mike: "Harvey, netvrdim, ze..." Harvey: "Slysel si me? On nemiri jen na moji hlavu, ale i na bratrovu." Mike: "A kolikrat si mi opakoval, ze kdyz ti nekdo miri na hlavu, vymyslis neco jineho." Harvey: "Ale tohle je Charles Forstman. Tady nic vymyslet nejde." Mike: "Harvey..." Harvey: "Dal jsem vam nejaky ukol. Pracujte na nem." ()