Prípad predaja spoločnosti, ktorú Walter Gillis starostlivo budoval po celé roky, naberá na obrátkach. V právnickej vojne sa Mike Ross ocitne sám na jednej strane a Harvey spolu s Rachel a Loganom na strane druhej. Všetci sa snažia uhrať pre seba čo najlepšie podmienky prevodu majetkových práv spoločnosti. Skutočnosť, že Logan aj Mike sa s Rachel poznajú bližšie, celý prípad mimoriadne skomplikuje. Medzitým Louis kuje svoje súkromné plány, ako vyšachovať Jeffa z jeho novej pozície vo firme. Nepáči sa mu, že práve Jeff by mal viesť prípad Felton Securities. Myslí si, že je oveľa lepší než on, len ich spoločná šéfka Jessica to stále nechce pochopiť. Keď napokon Jeff namiesto Louisa získa ešte aj prestížnu rožnú kanceláriu, pôjde už naozaj do tuhého. (TV Wau)

tuntavala

Mike: "Ale ne, uz potrebujes chvilku pro sebe?" Harvey: "Ne pro sebe, na to, abych ti nakopal zadek." Mike: "Oba vime, ze to delas, jenom kdyz si das hot dog." Harvey: "I kdybych vypil litr dzusu, stejne te roznesu." Mike: "To bych nerekl, protoze mam tohle." Harvey: "Tak mi to precti." Mike: "Harvey Specter, predvolavam vas..." Harvey: "Delas si snad legraci? Tys me dal predvolat?" Mike: "No jo. Predbezne. Zablokuji tvou soutezni nabidku." Harvey: "To je blbost." Mike: "No, uvidime co na to soudce. Na, mas plne ruce. Na , ja ti to dorucim. A je to. Stani je ve dve. Mej se. Jo, a Harvey, ten oblek je k soudu moc stary, nemyslis?" ()