Warwick Davis nemá dobré časy. Žena ho opustila a má vysoký nedoplatok na daniach. Preto súhlasí, že sa objaví v dokumente o sebe, ako známom trpasličom hercovi. Navštívi svojich agentov, Merchanta a Gervaisa, ktorí zatiaľ preňho nemajú prácu, ale budúcnosť nemusí byť taká negatívna. (Arsenal83)

honajz2

Jako takhle - potenciál tam je, Liam Neeson pokoušející se o stand-up je legendární a fakt, že si ze sebe Warwick Davis umí udělat srandu (a Gervais taky, ale to už dávno vím), je fajn a jen díky tomu to celé funguje. Jen se obávám toho, že se to nebude mít kam vyvíjet a vtipy se budou jen recyklovat, vzhledem k tomu, že stejně jako v třetí řadě Idiota na cestách Gervaise s Merchantem nejvíce fascinuje Warwickova výška a většinu humoru jsou schopní směřovat na ni, což se brzo okouká. Taky to trochu chytá Komparz vibes a i zde je herecká agentura, camea slavných herců a hlavní postava, která sice spolupracovala se slavnými lidmi, ale nikdo ho nezná. Jsem zvědavý, kam to dospěje, ale hlavně doufám v to, že to někam dospěje. Slabé 4* ()