Peter je rodinný typ pracující pro krachující supermarketový řetězec. Jeho životem doslova otřese příchod nové šéfové Susan, která mu nabídne manažerskou pozici. Příležitost, peníze... Konečně! Ale za jakou cenu?
 Pete je pohodář. Kdysi žil svůj sen v hudební branži, teď ale pracuje pro krachující supermarketový řetězec a snaží se zabezpečit svou milovanou ženu a syna. Jeho životem doslova otřese příchod nové šéfové Susan. Susan je energická, chytrá a má velmi neotřelé nápady a zvyky. Chystá ve společnosti velké změny a pomalu připravuje Peta na manažerskou pozici. Petovi se záhy ze Susan a z navýšení práce roztočí hlava. Konečně je to tady - příležitost, peníze... Ale za jakou cenu? (Cinemax)

Malarkey

Víte jak to je...dej blbci funkci a vymyslí lejstro. V tomto případě vědomě zvedá sebevědomí svým podřízeným, aby je pak dost nechutně srážel. Já bych na to nervy neměl. ()

Everyone

Nejen tichá, ale i prudká voda břehy mele a kolikrát i semele, pokud je ctižádostivá, manipulativní, nebere ohledy a jde přes mrtvoly. Parker Posey výborná ve svém kariérním egoismu. Eric Mabius byl sice tklivě přepracovaný a tedy působil často dost pasivně a nudně, ale i takoví lidé obstojí. Objektivně vzato konkurovat energii, neřku-li hurikánu Parker Posey, snad ani nelze. V tomto nasazení ve stylu sežvýkat a vyplivnout nelze dlouho, resp. vydělat a kolem 40ky rentiérem, pokud tento plán nesplníte, tak je jisté, že Vás před 50kou navštíví infarkt. Tento systém dokonale nahrává ideji absence starobního důchodu. ()

slunicko2

Takové šéfové bych nejspíš zakroutil krkem hned druhý den. Tajemně vyhlížející 41letý Eric Mabius je důvodem, proč jsem se na film díval. ()

Enšpígl

Film, který mě připoměl jednu mou bejvalou šéfovou/majitelku firmy, teda až na ten sex, to bylo snad její dvojče. Pamatuji jak uspořádala nějakou party v Duplexu, já se držel s kolegou stranou na baru, jenže šéfová do nás lila panáky jak do dojnej krav a prej kluci nebuďte tak upjatý a bavte se jak jste zvyklý...no tak jsme játrum ještě poslali pár tekutin na pozdrav a svou milou séfovou poslechli. Druhej den jsme byli u ní v kanclu a slavná šéfová si nás nechala zavolat proto, že nám strhává premiére a že podobnej humor si máme nechat mezi lidskou chamrad, kam chodíme chlastat. No a třetí den mě šéfka volala, že dělá u sebe na chatě párty a že by byla ráda, abych tam přijel, říkal jsem jí "No Ivo, máš pocit, že si mě ještě nestrhla všechny prachy a chceš to napravit". a prej "Nesmíš bejt tak upjatej a taky pustit žilou" "hmm, to jsem pustil žilou za celej národ" "no tak hezký, ale já už jsem v autě před tvým domem, tak neřeš prkotiny a jedem ". Tak přesně takhle na mě působila i tady ta šéfová v nevypočitatelnosti svýho chování na čemž byl postaven celej film, akorát, že to je film, takže to bylo osolený ještě sexem a vztahama, ale ani to nepomohlo k nějakýmu většímu filmovýmu zážitku. ()

BOURQUE

Známy prípad zo života (nový šéf/ nová šéfka vo firme) sfilmovaný podpriemerným spôsobom. Hlavný hrdina E. Mabius nie je dosť výrazný, scény sú bez väčších fantázií. Z hereckej stránky jedine P. Posey dá o sebe vedieť. Osobné hodnotenie: 60% (**) ()