Údolí smrti je černá komedie z prostředí policejní divize LAPD, která zasahuje při bizarních útocích šílených monster, jako jsou vlkodlaci, upíři nebo zombie v ulicích kalifornského města San Fernando Valley. Odvážní policisté a policistky usilují o zachování bezpečí v ulicích za přítomnosti paranormálních jevů a uvědomují si, že monstra jsou mnohem hlubším problémem, než si kdo dovedl představit. Chladnokrevné konflikty, vzrušující honičky, zabíjení a hrůzná místa. To je Údolí smrti. Hororová komedie je plná podtextu o životě v dnešním šíleném světě. (MTV)

bartias

MTV využívá toho, co umí nejlépe. Policajtská podívaná ve stylu Cops spojuje reality show s trochou hororu a hlavně spoustou zábavné nadsázky. Death Valley se vůbec nebere vážně. Na opravdu dramatický děj ale nedojde a gagy začnou být trochu okoukané. Největší výhodou seriálu zůstává mockumentary, falešný dokumentární styl, a odlehčený tón. ()

evilmind

Cops v prostředí s nadpřirozenými bytostmi, to znělo prostě od začátku teoreticky skvěle. A i v praxi to nevypadá zle, spousta gore, černý humor, nekorektní až na půdu - a to nejen vůči vlkodlakům. Jenže už po asi čtyřech episodách jsem se přistihl, že mě to vlastně dost nudí, je to pořád dokola, poměrně často je překročena tenká hranice směrem k trapnosti, a navíc upoutávky na příští episodu skoro nikdy neukazují to, co příště opravdu bude. Fungování toho světa je navíc zoufale nevěrohodné a odfláknuté, což je v problém v případě, že na něm stavím reality show, závislou právě na dodržování/porušování pravidel... ()

maddy

Slabota a aj napriek „len“ 20 minútovým epizódam, ktoré mi navyše prišli akoby trvali dva krát tak dlho, je to absolútna strata času. Seriál v žánri horor/comedy síce predstavuje celkom zaujímavý svet s policajným oddelením, pre ktoré je bežné odchytávať upírov, vlkolakov a zombie pobehujúcich v súčasnej Californii, no celé je to také nemastné, neslané, bez atmosféry, bez napätia. Nefungujú vtipné scénky, ktoré pôsobia prevažne trápne, o horore sa nedá taktiež priveľmi hovoriť. Čo stojí za zmienku sú akurát celkom vydarené masky. MTV tento pokus vôbec nevyšiel a tuším zrušenie seriálu po prvej sezóne, ktorý následne zapadne do večného zabudnutia. Season 1 = 2* ()

Campbell

Zábavný seriál který kombinuje humor a kvalitní gore scény. Poliši versus zombií a upíři a jiné potvory. Co mi trošku vadilo bylo to že ze začátku se řešily klasické případy a seriál na sebe moc nenavazoval spojení ale ke konci to bylo jako kdybych koukal na nějaký béčkový film. Ještě mi vadilo že se film zaměřuje až moc na zombí. Jinak nemám moc co vytknout já se bavil výborně. ()

Spike23

Stačil pilot, abych si mohl tipnout budoucnost Death Valley. Nevidím absolutně žádnou šanci, že by se tenhle seriál něčím mohl proslavit a dostat se do nadprůměru. Je to něco tak nehorázně obyčejného, co by mohlo vyniknout leda v případě, že by to dávali mezi filmy místo reklam nebo teleshoppingu s Horstem Fuchsem. Jasný konec po první sérii, a pak si na to už nikdy nikdo ani nevzpomene. ()