Výletníci

(relácia)

Jemně bláznivá cesta dvou velmi zvídavých a hravých poutníků po vlastech českých. Během nich nás zavedou do míst, kde je nejen něco pěkného k vidění, ale kde se také dá prožít spousta legrace, ať jste malí či už poněkud dozrálí. Známá moderátorská dvojice Petr Svěcený a Vojtěch Bernatský totiž prošlapává cestu každému, kdo se nechá pozvat ke hledání skrytých perel domova. Proto s nimi putuje i kalkulačka, aby si každý už doma zodpovědně spočítal, kudy může vést jeho soukromá cesta následování ke každé turistické nepravosti připravených průkopníků víkendového dobrodružství. (oficiálny text distribútora)

RedHot

Výletníci jednak ohromují svou až pozoruhodnou nevtipností a trapností, ale i neochotou něco skutečně poznat nebo přiblížit divákům. Kdybych v Lednici sám nebyl (aktuální díl totiž pojednával právě o této lokalitě), po shlédnutí Výletníků bych o ní stále nevěděl vůbec nic. Oba pánové většinu času trčí v restauracích nebo ve vinných sklípcích a zbytek stopáže se nás snaží rozesmát bezduchým pitvořením. Místy je to tak hloupé, že se u toho ani usnout nedá. Inu, Toulavá kamera opět potvrdila svou informační dominanci a mimo jiné i ukázala, že budete-li hledat zdroj cestovatelských zážitků jinde, téměř určitě si naryjete hubu. ()

Caszidy odpad!

Ajajajajaj, už Neuvěřitelný svět rekordů a kuriozit byl bez servítek jeden velký trapas. Bohužel si někdo v ČT usmyslel, že Vojta Bernatský a Petr Svěcený jsou vtipní štramáci a obsadil je do cestovatelského žurnálu po českých luzích a hájích. Žel jak velké to bylo šlápnutí vedle jsme měli možnost sledovat během léta v hlavním vysílacím čase na "jedničce". Chlapci, zůstaňte prosím radši u sportu! ()

wooozie

Tak toto opravdu ne. Každý pořad o cestování má moji přízeň, ale Výletníci se teda opravdu nepovedli. Cestování po Česku za cenu jak na Hawaj? Pak je to pořad pro vás, ale na ČT jsou lepší pořady (Na cestě, Toulavá kamera, Objektiv) než tenhle. Dvojice Bernatský, Svěcený mají moje sympatie jako sportovní komentátoři nebo dříve ještě v pořadu Neuvěřitelný svět rekordů a kuriozit, ale Výletníky nic nezachrání. Nebýt této dvojice a jejich občasných vtípků, hodnocení jde ještě níž. ()

MartinezZ odpad!

Nevím, kolik dílů už bylo, poprvé jsem se k 'Výletníkům' přichomítl při dílu o Špindlerově mlýnu. A řeknu vám - KURVA, CO TO BYLO??? Tohle se dává na ČT1 a ne někdy ve dvě ráno na ČT2 a ještě jen na odumírajících analogových kanálech, aby k tomu mělo přístup co nejméně lidí? Platí si to dva moderátoři/idioti doufám z vlastní kapsy!!! Pořad o naprostém HOVNU. Promiňte mi expresivní výrazy, ale to, čeho jsem byl svědkem během několika málo minut (ano, nedokoukal jsem), mi vyrazilo dech. O nějakém cestování nebo povídání o stezkách a zajímavostech na nich či okolí, nemůže být řeč. Všechno hloupě glosují dva pitomečci, co se snaží dělat naprosto tupou a trapnou zábavu, a tak se namísto informací o Špindlu dozvídáme o nutkání dostat do postele nějakou blonďatou nánu, která by prvního blba měla ukřižovat na Vrbatově mohyle a druhého blbla utopit v septiku pramene Labe. Z okolí uvidíme prd, zato záběrů na irelevantní a nepodstatné kretény je plno. Tfujtajxl. ~~~ Je mi jedno, jestli tohle byl jen náhodně blbý díl, a je mi jedno, jestli budou další, nahého Vojtěcha v prameni s hříbkem už nic nevyváží. ~~~ Zrušte ČT koncesionářské poplatky, klidně zaveďte reklamu, ať se ukáže, jestli se taky umí uživit sama. A pokud ne, ať krachne, nikomu to vadit nebude. Tohle by snad ani Prima nedala do vysílání! ()

Enšpígl odpad!

Už z principu mám rád každý pořad věnující se toulání po naši zemi a že jich naše televize nabizí mraky --- celej jeden (Toulává kamera ), takže když jsem zmerčil tadyhle výletníky byl jsem nadšen, jenže. Nevadilo by mě humorný pojetí pořadu, ostatně kdo chodí s kamošema na výlety, určitě mě potvrdí, že humor číhá na každým kilometru. Co mě však přijde úplně trapné, že to jsou nahrané scénky, navíc v realu naprosto nerealné, nebo si z Vás snad někdo na Hluboký při prohlídce zapálil cigáro, pokud to teda vůbec je ještě humorné. No a pak, jako já nevím Hluboká, Český ráj, Špindlerův mlýn, to je mi teda cestovatelská invence a fantazie. To má jako lidi z toulavejma keckama ohromit ? A definitivní potvrzení toho, že tento pořad není pro mě byly ty ceny, za dva dny na Hluboké výletnici utratili včetně cen, které nebyly uvedeny (např. benzin, vstupný na golf, atd ) cca 6.000 , - Kč, jenom ubytování na jednu noc za 2.300 s dovětkem že je to levný, je hotový výsměch. Pro koho je ten pořad je určen ? Pro poslance ? Pro pana generálního ředitele ČT ? Kluci jsou mě sympatický, tak dám dvě, ale mám chuť tady vysypat odpad. Krásný tulácký pořad z Vaškem Žmolíkem Počesku dostal pěti minutovou stopáž a posléze byl zrušen a nahrazen tímhle ? ČT klesá stále hloubš. DODATEK : Po shlédnutí dalších dílů sypu odpad. Zapalování cigár v krásným zámku, osáhávání krápníků a z naprosto nulovou touhou něco objevit nebo poznat. Nikdy jsem na svých toulkách nepotkal lidi s takovou neúctou k přírodě, pamatkám a místním lidem jako předvádí tihle dva. ()