Thomick

V jednu chvíli bych prskal smíchy, v tu druhou bych nejradši okamžitě začal abstinovat. Parádní 25minutovej materiál. A Lizzy buď neustále improvizuje, nebo je snad nejpřesvědčivější herečkou pod sluncem. ()

kaylin

Nepěkná ukázka toho, co s vám udělá alkohol. Nebo ono je to herecky celkem pěkné, ale vidět, jak se člověk sám, dobrovolně ničí, to je přece jen někdy náročné. Co je ale na filmu nejlepší - to ani není humor, který mi nesedl - ale ona pointa, která tomu celému dává naprosto jiný rozměr a něco o nás lidech vypovídá. ()

noriaki

To si takhle dáte po večeři sklenku vína a potom ještě jednu, na chuť. A pak ten zbytek, aby se dopila láhev. A najednou jdete o čtvrt na deset na benzínku pro flašku tuzemáku a říkáte si "Jé, to se to ale dneska zvrhlo." Stalo se Vám to někdy? Mně naštěstí ne, i když jsem párkrát šel naproti do večerky ještě pro jednoho lahváče, to když bylo prodloužení důležitého fotbalového zápasu. Jordan Vogt-Roberts natočil komedii hořkou jako poctivé pivo. A stejně tak výbornou. Jen ta kocovina na konci je snad až moc krutá. ()

Mira90

Název mluví za vše. Chlastáš, že nevíš, co je za den, ale ono to nějak stačí, pořád jsi relativně úspěšný, tak proč ne. Ale taky nemůžeš přestat, a pro udržení hladinky vypiješ snad vše. Až dospěješ k rozhodnutí, že takhle by to dál nešlo. Kraťas, který stojí za podívání. A Lizzy je prostě úžasná. ()

IceFox

Největší přínos tohohle filmu spočívá v tom, že o tématu nepojednává jednostranně čili ani lehkomyslně a ani přehnaně vážně, tvůrcům se celou dobu daří balancovat na tenké linii této nestrannosti s tím že začátek je samozřejmě o něco veselejší a bujařejší a jak už bývá zvykem tak závěr je uvědomělejší a o to smutnější. Je jedině dobře že to není roztáhnouto na delší stopáž, těch 25 minut tomu krásně sedí. A jako bonus je možno slyšet skvělý hudební výběr. ()