Pariah

Alike je šestnáctiletá afro-americká lesba, která žije v Brooklynu. Ve škole je známá jako Lee, výjimečná studentka, která se zajímá o poezii. Její nejlepší kamarádka Laura je také lesba. Ve škole všichni znají sexuální orientaci dívek, ale doma je to tabu. Alikeinina matka je zásadová, nábožensky založená a její otec citově chladný detektiv. Problém pro Alike nastává ve chvíli, kdy se seznámí s dcerou matčina kolegy, do které se zamiluje. (scrapy)

farmnf odpad!

Já nemám až tak moc proti lesbám ani proti černým hubám. Bohužel tento film je plný prázdného amerického žvanění hloupých gest a je prostě nedívatelný. Jeho režisér svoji práci neuměl a to nebyl zdaleka jen on. Měl jsem u toho pocit jako když si moje žena telefonuje s mou tchýní. 30 let to poslouchám a 30 let se baví hodiny o hovnu, což je pro operátora dobrá zpráva, pro mě utrpení. Měli by mě dát odškodné za doslova promrdaný čas. 20 minut a pak next. ()

larelay

prvu pol hodinu clovek tapa, ze do coho sa to vlastne pustil, ale potom sa to rozbehne neuveritelnym tempom a vsetko, co chybalo prvej pol hodine bolo dobehnute vo zvysnych minutach filmu. Velmi silne, emotivne, naturalisticke... Kazda jedna postava vo filme hrala tak presvedcivo, az je tomu tazko uverit, ze to boli herci a nie real people. No a koniec, ach ten koniec, priznam sa, slzy tiekli potokom. Ale ja uz som raz taka, makkys prveho stupna :) ()