Když sedmnáctiletá Taylor dostane od matky k narozeninám vlastní počítač, je štěstím bez sebe a s vidinou svobody a nezávislosti se učí proplouvat vodami internetu. Záhy ovšem zjišťuje, že internet s webovými stránkami a online lidmi umí být stejně zákeřný jako moře plné žraloků. Netrvá dlouho a Taylor se musí potýkat s prvním projevy šikany. A to ještě netuší, že věci zdaleka nedošly do extrému.
Film je součástí kampaně "Rally to Delete Digital Drama", jejímž cílem je odstranit šikanu jak na internetu, tak v reálném životě. 5. července 2011 ji ve spolupráci s časopisem Seventeen Magazine odstartovala americká televize ABC Family. (alyssa18)

Tred2

Prakticky nic na tomto filmu bych nevyzvedl ani na hranici průměru, přesto však tato podivná kombinace všeho "ne moc dobře povedeného" na mě vcelku zapůsobila. Téma je aktuální, celý proces, řešení, dopady, to vše je ve filmu hrozně hnané extrémně, navíc první půlka filmu je technicky poblíž bodu mrazu. Dokonce snad i hlas hlavní představitelky mi lezl krkem. Přes všechny negativa z filmu mám poměrně příjemný dojem. Jako příručka pro svobodné matky, co se rozhodují jestli svým dětem pořidit domů PC s netem, docela pěkný instruktažní film. Pokud máte zájem o podobné téma, pak loňský Trust je o chlup lepší volba. Btw. Ten naprosto ulítlý nefilmový a realně nemožný konec je vlastně plus, které bych mohl vyzdvihnout, škoda jen, že režisér/scénarista byl při všech důležitých krocích "při zemi", aby byl film stravitelný i pro dvou týdenní kotě. ()

JamesSi

Šikana je problém, ale tenhle film ukazuje něco, co by se v reálném světě nestalo. V realitě můžete lidi zablokovat, popřípadně nahlásit adminovi a nebo změnit profil na soukromý - tenhle film tvrdí, že taková možnost NEEXISTUJE. Šikana všeobecně není problém internetu, ale lidí - rozhodně v té podobě, která je zde zobrazená. Rozhodně by stálo za to natočit film o tom, jak internet mění naše životy a dehumanizuje nás. Tohle není film o tom. Hlavní hrdinka se chovala jako namyšlená kráva - kupříkladu řekne spolužákovi, že je jedno, že mu lidé nadávají do buzíků, protože je přece gay. Zbytek je nudný a má to otravné písničky. Herectví je velmi televizní. Výsledek je film z alternativní reality, kde vše funguje naprosto odlišně. Tohle téma si zaslouží lepší film. Pořekadlo: Já bych ty internety všechny zakázala. ()

ARI50

Bože to je tak trapný, neustále brečí kvůli hráčkám, blbé pomluvy no bože dnes normální, a to video o těhotenství bylo tak k smíchu až to není možný, budu hodný a nedám odpad protože tohle je hodně ubohý. Příběh se snaží ukázat slabost holky, život je svině takže musíš sním bojovat, jinak tě zlomí. Snaha o drama je velké ale tentokrát nepřesvědčivé. ()

Alice Ashley

Bylo příjemné vidět Emily Osment v jiném filmu než od Disney. Prokázalo se, že Emily je úžasná herečka, která umí vážně vážně hrát. Trochu mě překvapil "klidný, usmiřující" konec tohoto filmu, když vezmu v úvahu to, jaký stresy po celý film prožívala, ale i tak se mi to líbilo a zase o něco obohatilo. Takže za mě 4 hvězdičky. :) ()

Aljak

Celkom dobré upozornenie na aktuálnu hrozbu. Obzvlášť keď väčšina ľudí sa vôbec nezaoberá tým, aké dôsledky môže mať to, keď šíria o sebe svoje súkromné informácie, aj medzi cudzích ľudí. Kyberkriminalita je jedna z najväčších hrozieb súčasnosti... K samotnému príbehu filmu: celkom zaujímavý scenár, myšlienka a aj celkové posolstvo filmu. Aj keď takáto veľká zrada od najlepšej kamarátky, to sa mi nejako nepozdáva - aj keď v dnešnom svete je už možné všetko. Dôvera je veľmi cenná a treba si ju zaslúžiť. Keď už sme pri téme kybernetiky, odporúčam aj film Trust. ()