Late Blossom opisuje životy dvoch párov, žijúcich v rovnakej štvrti.
Kim Man-Suk každý deň v skorých ranných hodinách roznáša mlieko na motorke. Jedného dňa na svahu  stretne pani Song, osamelú  ženu, ktorá sa živí zhromažďovaním a predávaním papiera do zberu. Man-Suk  pocíti voči pani Song čosi zvláštne.
Jang Kun-Bong pracuje do neskorých nočných hodín na parkovisku. Po práci sa stará o svoju  manželku, ktorá má Alzheimerovu chorobu. (ČSFD)

EsterH

Dojemný príbeh lásky starších ľudí. Príjemná zmena oproti klasike - školským seriálikom o šikane a o tridsiatnikoch, ktorí si hľadajú lásku. ()

artemis2

Krásny príbeh o láske, oddanosti, osamelosti, priateľstve a šťastí, keď ho už najmenej čakáte...Tým, čo vyjadruje, sa mi vryl hlboko do srdca a to sa mi pri filme už dávno nestalo. ()

Mikah

Film sleduje příběh dvou starších párů – nerudného a zdánlivě chladného doručovatele mléka s osamělou a trochu stydlivou dámou, a ředitele parkoviště se svou milovanou manželkou, která trpí Alzheimerovou chorobou. Všichni vědí, že vzhledem ke svému věku a stále slabšímu zdraví už spolu v tomto životě moc dlouho nepobudou, ale i přesto mají stále chuť užívat si a z každého dne vytěžit co nejvíce. Postavy starších lidí jsou příjemné ozvláštnění korejských filmů, které většinou pojednávají o mladých a „krásných“ lidech. Většina filmu se nese spíše v melancholickém duchu, ale několik zábavných a milých scén pobaví a sledování navazování vztahů a zamilovávaní téměř osmdesátiletých lidí také přinese úsměv. Doporučuji :). ()