Scott Kane (Drew Fuller), muž s temnou minulosťou, sa snaží žiť poctivým rodinným životom. Keď jeho syn Owen ťažko ochorie, život mu môže zachrániť len neodkladná operácia srdca za štvť milióna dolárov. Kane nemá na výber. Aby zohnal obrovskú sumu, musí sa obrátiť na zločineckého bossa Daniela Morgana (William Atherton), hoci tým riskuje stratu dôvery a lásky svojej manželky Anny (Whitney Ableová), ktorej prisahal, že s podsvetím skončil. Morgan ponúkne Kaneovej rodine pomoc za malú protislužbu, ale podrazí ho. Neplánuje mu požičať peniaze ani ho nechať nažive. Najme špinavého policajta Jacea Olsena (Ethan Embry),  aby ho zabil. Kane však utečie z väzenia, aby sa pomstil a zachránil svojho syna. Keďže má v pätách nielen agenta FBI Thompsona (William Devane), ale aj políciu a zabijaka Olsena, Kane musí využiť všetky svoje schopnosti, aby unikol prenasledovateľom a ochránil svoju rodinu. (TV JOJ)

RyanRainheart

Snímek sice začíná poněkud neobvykle, a to tak, že se postupně divák doví, proč hlavní hrdina jedná zrovna tak, jinak ale nenabízí nic nového a patří spíše k tomu průměrnému. Plusem pro mě byl sympatický představitel Scotta Kane, docela ucházející hudební doprovod a pár akčních scén. ()

Fr

,,DOUFÁM ŽE VÍŠ, ŽE TO PRO TEBE SKONČÍ ŠPATNĚ“..... /// Lace je důvěryhodnej policajt a teď leží vedle silnice dost ,,rozmrdanej“. Prsty (a nohy) v tom má Scott, kterej zdrhá z vězení. Jestli je vám tohle jasný, tak teď se můžeme vydat po stopách beznohejch proti proudu času a začít pomocí jednotlivejch ,,střepů“ skládat příběh. .... Herci, které už jsem někde viděl (i takový, který už doufám neuvidím) - naštěstí D.Fuller je celkem v pohodě. Taky ta skládačka je celkem povedená. Vobčas něco votravuje - třeba padouši jsou hlupáci s IQ Tykve (IQ Tiqe promine...), ale rejža nezkurvil pořadí puzzlíků a taky to celkem utíká, + nějaký ty auta, těla, bordel – zavřu oko, dávám 3*. Co by jste taky od tohodle díla měli čekat!? (Dědečka z ruský pohádky? Tak to mazejte jinam!) /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Jsem tak nějak s prachama v prdeli a můj syn potřebuje nový srdce. 2.) Jsem závislej na puzzlíkách a žádný nejsou po ruce. 3.) Thx za titule ,,Minika3“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE ** NAPĚTÍ * ()

sochoking

Je to veľmi dobre pozerateľné, ale už som nemohol vystáť tých kopec blbostí, ktorými je tento film preplnený. V nemocnici sa strieľa na plné gule, ale nikde nikto, žiaden zhon, žiadna panika! Chlapík ( Kane) vo väzení mu ( tomu druhému ) pritankuje takú šupu, že masaker ( a to ešte z rozbehu! ) , ale nikde ani kvapka krvi na podlahe. Ale šak to nič, to by som v pohode prehliadol, ale ten casting sa fuckt nedal. Tí starci vypadali, akoby mali každú chvíľu skapať a hlavne ten ef bí aj agent. Ten tam hádzal také chsichty, že som mal chuť skočiť do deja a jednu mu tam pritankovať! Ja mám rád filmy s pomerne neznámymi hercami a spočiatku sa toto naozaj dalo a vyzeralo to i sľubne, ale nakoniec sa z toho vykľula ( pre mňa ) béčková tuposť. ()