Accordion Player

všetky plagáty
Krátkometrážny / Experimentálny
Veľká Británia, 1888, 1 min

Jeden z prvých filmov zachytáva muža (Adolphe Le Prince), ktorý tancuje a hrá na harmonike. (Marek1991)

Chocolole

Dámy a Pánové, Vážení Gurmáni a především vzdělaní Svědci tohoto filmu. Nepřestává mě udivovat ta cifra více jak sto čítajících hodnocení. Kdyby měl Homo sapiens (popřípadě Homo erectus) hodnotit všechny třísekundové gagy a memes, které vidí na mobilu, na počítači a v televizním zařízení, tak už mu nezbyde čas ani na oplození a předávání tak své jedinečné DNA. Proto, prosím, neztrácejte čas hořečným mačkáním tlačítka Přidat Hodnocení. Děkuji za pozornost, Váš Chocolole ()

Trevor

Film zaradený medzi tri prvé filmy, ktoré sa doteraz zachovali...už iba z nostalgie 3*, alebo ako sa píše v inom komentári, z úcty. ()

Marek1991

No áno, je to priekopnícke, je to isté zachytenie človeka s harmonikou, ale nie je to pre mňa nič viac. Má to určitú hodnotu, takže s úcty. ()

PetrPan

Předobraz Harmoniky z Tenkrát na Západě. Tu tahací mu přepsali na foukací z praktických důvodů, nedokázal s ní tak rychle tasit. Ach jo, už těch westernů blbnu. ()

• Posledný film s jedným z prvých prototypov Le'Princeho kamery LPCCP Type-1 MkII. (Marek1991)
  • Film byl natočen na schodech před domem dědečka hlavní postavy Adolpha Le Prince. (Mr.Ocek)