Kurýr pracující pro místního mafiánského šéfa musí doručit záhadný balíček, zatímco jej pronásleduje skupina neobvyklých gangsterů. (oficiálny text distribútora)

Segrestor

Jsem si říkal, o čem asi tak film bude, když se jmenuje Package. Došlo mi to hned. Nějaká pakáž se totiž marně snaží srazit na kolena Steva Austena, vyhazovače z klubu, který dostal neobvyklý úkol, doručit cosi tajného od jednoho mafiána druhému. A protože je to poslední skaut, opravdu se snaží. Skauti ale byli patrně i tvůrci, neboť se jim podařilo do filmu vtěsnat kýbl takové nudy, že se to chvílemi vleče jako tejden před vejplatou. Je to ku škodě. Mohlo se jednat o velmi vyjímečný snímek, když už nechali proti sobě nastoupit Austina, Lungrena a toho atleta z Yip Mana, Darrena Pohlavního. Snímek potěší místy velmi brutálními a syrovými akčními souboji, ale nabízí i nesourodý styl vyprávění a z toho vznikající lapsy a nudu. Lepší trojka, ať maj děcka radost. ()

Hapretor odpad!

Tohle je trapárna. Lundgren je tady seschlej, má strašně divně unylej, protaženej ksycht s kruhama pod očima, vypadá jako na infarkt a stále se sere do "akčních" déčkových filmů. A jako by toho loser-pozérství nebylo málo, je tady ještě Steve, co vypadá jak tučná kráva s krkem vypaseného nasteroidovaného super-krtka. Děj o ničem, vzhled herců o ničem, akce o ničem, dialogy o ničem. Nekoukejte na to! ()

MickeyStuma

Nečekal jsem veledílo, ale musím uznat, že mě snímek vcelku zaujal. Děj není nijak složitý, ale po dramatické stránce z něj bylo vytlačeno vše. A tak se ani tak nejedná a čistý akční film. Hromotluk Steve Austin se zhostil hlavní role a nedopadl zase až tak špatně. Dramatizaci zvládl stejně tak dobře jako akční scény, které tu jsou jen jako nezbytným doplňkem. Dolph Lundgren opět jako záporák, takže jak se dalo předpokládat, moc prostoru tu nemá. Ale je zajímavý. Příběh tedy staví hlavně na ději. ()

kaylin

Steve Auston a Dolph Lundgren je dost dobrá dvojice na to, abych se chtěl na snímek podívat. Bohužel po zhlédnutí nemůžu úplně plesat. Ani si postesknout. Steve jako hlavní hrdina docela ujde, snímek je dostatečně drsný, Dolph se vyžívá v mučení a jde mu to celkem dobře, jenže stejně mám pocit, že ta pointa na nějaký vyšší nadprůměr rozhodně nepostačí. ()

64B

Film svému žánru ostudu rozhodně nedělá, ovšem není to žádný filmový zázrak či zážitek. U těchto nízkorozpočtových filmů často film přetáčím (přeskakuji nudné pasáže), ale tentokrát sem to neudělal, film mě vcelku bavil a byl koukatelný, i když strašně moc předvídatelný (ve scéně, kde Němec pošle "domácí film" a pak padne hláška že docela dobrý, na to, že je to nemocnej člověk mi bylo hned jasný, kdo nebo co je opravdu zásilka (jinak by to tam rozhodně nebylo zmíněno). Takže celkově za 3*, za Dolpha a za nějaký ty bitky. ()

• Po napadnutí Tommyho (Steve Austin) auta zabijakmi má ten krv na ľavej časti tváre. Neskôr, keď sa skrýva v obchode, si môžeme v jednom zábere všimnúť, že ma zakrvavenú pravú časť tváre, ale po strihu už opäť ľavú. (Johnny.ARN)
  • Na reklamnom stojane pred benzínkou šípka z toho istého pohľadu raz ukazuje k nej a raz opačne. (Johnny.ARN)