Dokonalý úkryt

• Česko Dokonalá skrýš (viac)

David (Sean Faris) a Emma (Briana Evigan) se konečně nastěhují do nového vysněného domu, ale po krátkém čase zjistí, že ve zdech domu je ukryto velké množství drog. Když se mladý pár rozhodne odejít, zabrání jim v tom ozbrojený soused Spector (Dolph Lundgren) s komplicem. Následně zjišťují, že dům není jen obyčejnou skrýší drog, ale také operačním centrem drogového bosse, který je pohřben pod podlahou domu. David a Emma se musí vydat na útěk před zabijáky, kteří chtějí všechny drogy i důkazy zpátky. (ssfan)

Arsenal83

Film vyzeral dve tretiny celkom dobre a možno miestami aj napínavo. Vyrušovala ma len kamenná Dolphova tvár, ale hlavne hysterické herectvo Briany Evigan, herečky, ktorá sa doteraz preslávila snáď len hlavnou úlohou v klipe Numb od Linkin Park, inak nič. Záver film to však položil skoro rovno do odpadu. Toľko nelogických a do očí bijúcich vecí, to sa len tak nevidí. Blázon vás ma za rukojemníka a vy prvé, čo urobíte je, že sa mu vytrhnete a začnete ziapať, čo si tým akože pomôžete? Na iného potom mieri 40 policajtov a on je taký sprostý, že samozrejme vytiahne zbraň. Ale keď tých 40 policajtov začne strieľať na toho jedného, on bez problémov prežije, dokonca si leží na lehátku ešte za úsvitu a nič mu nie je.  Iný zranený je v sanitke a absolútne nikto pri ňom, na čo zdravotníkov. Je to teda film, ktorý nebude dávať zmysel ani malému dieťaťu, mohli sa posnažiť to dať aspoň trocha do reálu. ()

Wacoslav1

Tenhle film mi dlouho unikal byl jsem na nej fakt zvedavej ale vysledkem je bohuzel zklamani rozpocet nebyl nic extra ale i za maly penize se da natocit velky film jenom to chce trochu kreativity no a tady je to bohuzel po vetsinu filmu presne tak jak uz to tu nekdo v komentari zminil ty dva totalne nesympaticky hlavni hrdinove afektovana zenuska a jeji neznicitelnej manzilek se nemuzou dostat ven no a Lundgren a jeho naprosto vypatlanej kumpan se zase pro zmnenu nemuzou dostat dovnitr po pravde receno nehrat v tom Dolphik tak je to uplne zbytecnej film Dolph je sympatak charizma z nej sala na mile daleko ale co je to platny kdyz ta jeho role je napsana uplne na hovno no a to jak ho ta frajerka jednou ranou posle k zemi to sem hodne skripal zubama no ke konci se to trochu zlepsi konecne sem Lundgrena zacal poznavat a muj celkovej dojem to trochu vylepsilo ale i tak i kdyz vitam ze Dolphino jde posledni dobou z filmu do filmu tak nekterym projektum by se mel radsi vyhybat no nic nevadi neni treba byt zbytecne negativni holt neni kazdy den posviceni tak snad to priste dopadne lip ()

Tommassi3

"Doběhnu až k plotu !!" - "Zapomnělas na zbraně !! Kulce neutečeš !!" - "Dokážu to !!" Otázka zní, zda může vážně se beroucí monstrstupidita, čehož budiž smutným důkazem třeba i tato replika, která donutí kroutit hlavou i chlápka s obrnou, jdoucí tak daleko za hranice (sebe)parodie, že by tam ani dvoumetrovej Dolphie Lundgren stojící na špičkách nedohlédl, někoho bavit.. Pozitivní odpověď mě docela silně, to naopak v negativním smyslu slova, překvapila, a tak jsem nakonec opravdu rád, že toho scénárista Garry Spinelli - Napadlo mě, jestli ten heroin náhodou nezapůjčil ze svých vlastních zásob, poté co ho stejnou haldu exnul frňákem u psacího stroje !! - už víc vypotit nestihl, protože tohle ukázkově tupé céčko by nespasil ani ten nejšikovnější režisér, ani ta největší hvězda, no, snad už ani voda svěcená, natož venezuelskej hororman, byť v jistém smyslu Dokonalá skrýš za hororovou podívanou jistě platí, Eduardo Rodriguez.. ()

Andersis

V rámci možností dobrej film. Dolph si roli užívá a jeho komplic na tom není jinak. Film je celkově o něco horší než Panic Room (má taky několikati násobně menší rozpočet) ale nepůsobí tak matně jako třeba Schumacherův Trespass. Nebýt některých klasických klišé a být tam víc surovosti, určitě bych dal i pátou. Ikdyž je tu Lundgren a nebo Faris tak tu rozhodně nečekejte žádnou rvačku, možná tak škádlení. ()

kaylin

Dolph Lundgren má jednoduše obličej pro záporné hrdiny. Hlavně z tohoto důvodu si ve čtvrtém Rockym zahrál ruského boxera Ivana Draga. O to víc mě potěšilo, když si v "Expendables" nakonec přece jen střihnul kladnou roli, protože i ta mu sedí dobře. "Dokonalá skrýš" je ale návrat ke starým pořádkům. On nikdy není úplně správňáckým hrdinům, což dokázala "Hra pro jednoho", ale "Dokonalá skrýš" nám ho představuje jako čistého záporáka. Dvojice mladých manželů si koupila nový dům, respektive si ho může koupit. Manžílek chtěl svoji milou překvapit a na narozeniny jí umožní nastěhování do nového domu, pokud ona bude souhlasit. Proč by nesouhlasila. To místo vypadá prostě dokonale. Samozřejmě, že ani omylem dokonalé není. Je to tak trochu pevnost a tak trochu vězení, protože právě tím se pro titulní pár stává. Jdou po nich dva zabijáci, kteří něco z domu chtějí. Velmi předvídatelný film, který v rámci akčního žánru ničím nezaujme, je možná až příliš dlouhý na to, že se tam vlastně nic zásadního neděje. Dvě postavy, které chtějí přežít, další dvě, které chtějí za každou cenu získat něco strašlivě důležitého. Ve výsledku obyčejný akční film, co používá scény z jiných filmů, nevymýšlí si žádné nové a nedá ani pořádně vyniknout svojí hlavní hvězdě. Tedy předpokládám, že to byl právě Dolph, který měl tenhle film prodat. Prostor v závěru je dobrý, ale jeho postava směšná. Více: http://www.filmovy-denik.cz/2012/11/sahara-stormbreaker-syriana-andelsky.html ()

• Film nesoutěžil na žádném festivalu a byl 11. 5. 2012 uveden do kin jen na požádání jejich majitelů a sponzorů. (Terva)