Tři filmové povídky, které spojuje téma sexu a smrti. Zvrácené erotické hrátky, nadpřirozená monstra a vzrušení z převleků nenechají nikoho chladným…  Tři příběhy spojuje jediné – sexuální perverze. První vypráví o netradičním manželském soužití. Manželku Viktorii vzrušuje sex se ženami. Ráda také pozoruje, jak její manžel souloží se ženami. Vždy si pozvou bezdomovkyni a nabídnou jí jídlo, koupel a pár drobných. Oběti vyhledává manžel. Do vína pak přimíchají omamné látky. S dívkami mluví jako pobožní lidé, aby se nebály. Svážou je nahé ve sklepě a ukájejí se na nich. Z poslední dívky se avšak vyklube zoombie...
Druhý příběh je o feťačce a prostituce. Snaží se začít znova s přítelem Frankem, který jí dřív dělal pasáka. Nyní krade lidem ledviny pro doktora, který je blázen. Schovává mutanta, který má nepřirozeně velký penis. Produkuje velké množství spermatu, ze kterého pak lékař opiáty, které jsou mnohem silnější a návykovější než drogy. Mutanta a jeho penis udržuje při životě jen kaše z lidských ledvin...
Třetí příběh je o ženě, která má neuvěřitelný strach ze psů. Je to neskutečná mrcha. Sex si dokáže užít, jen když může přítele ponižovat jako psa. Dokonce mají v bytě pokoj s náhubkem, obojkem a boudou. Claire si užívá. Chodí na koncerty a spí s kapelníky. Její přítel Pete o všem ví. Za trest jí pomočí spodní prádlo. Jejich vztah je na mrtvém bodě. Když jdou jednou na procházku, v tunelu potkají dva psy a Claire omdlí... (oficiálny text distribútora)

hous.enka

Les petites mortes... Tri povidky o "la petit mort" (cimz Francouzi oznacuji orgasmus - kvuli tomu, ze pri orgasmu clovek proziva podobne pocity jako pri smrti) a zejmena o zavislosti. O zavislosti na sexu, na farmakach, na kariere a uznani a v neposledni rade o zavislosti na cloveku. Prave ta posledni nas nici nejvic. A o tom asi tenhle film je. Asi :) ()

dubinak

Je s podivem, že se na tomto odvážném perverzním činu podílejí zrovna Britové, ale přidám se k většině: Recept na erotické choutky, který bych já osobně nedoporučovala romantickým systematickým duším. První povídka mě do jistého času bavila a nemohla jsem se dočkat na nějaké to rozuzlení. Po závěrečné idiotské scéně, která mě spíš rozesmála, jsem musela právě shlédnutou kravinu spláchnout sklenicí vody. Když nevím jak povídku logicky realisticky ukončit, tak jí ani nenatáčim, ne? Druhá povídka Přidám se k té většině, která (možná až moc složitou pointu) nepochopila. Vlastně ani nevím, o čem to bylo, ale věřim, že vědět to, vyjde z toho docela slušná koukatelná jednohubka. Třetí povídka No...co napsat? Nemělo to s hororem nic moc společného, ale v tomto případě mě to ani nějak nepobuřovalo. Ve třetí povídce se člověk soustředí spíše na to, jak byla ta mrcha hrozně vychcaná, až se mi z ní svíraly pěsti, protože nevinný ksichtík hlavního herce na roli otroka byla jako ušitá ačkoliv mi ho bylo líto. Nebudu to nějak podrobně popisovat. První dvě povídky bych nerada samostatně hodnotila, takže píšu celkový dojem ze třídílné stopáže. 50% ()

heyda

První povídka začala velmi slibně, skončila však nehorázně trapně. 20%...Druhá povídka je mnohem zajímavější, nepříjemný pocit sem z ní měl od začátku do konce, avšak pointu sem nenašel. 75% ...Třetí povídka je evidentně nejzvrácenější, nejperverznější, ale snaží se aspoň obrazně něco vyjádřit. Kvalitativně bych ji posunul o chlup před druhou povídku. 80%... Celkově z tohoto díla mám však smíšený pocity a hororového tam příliš nenajdete. Můj průměr = 58% ()

slunicko2

Život není jednoduchý. 1) Nesourodá povídková směska začíná lehkou hříčkou Dům a domov s nesmyslnou pointou o páru, který si domů zve bezdomovkyně, které opije, zneužije a pak pravděpodobně v míru zase propustí. Nesmyslná nefunkční pointa, kterou navíc už prozradil nedočkavý distributor (!) ve svém oficiálním textu spolu s neatraktivním manželem pěkné manželky mi připomíná "hororové" povídky Miloslava Švandrlíka. Jedna hvězdička._____ 2) Stroj na mutanty je jediný příběh, který dostojí perverzním očekáváním. Vskutku nechutná reminiscence nacistických pokusů na lidech na mě zapůsobila velmi silně. Čtyři hvězdičky. Určitě k nim přispěl i otevřeně homosexuální herec 32letý Daniel Brocklebank (pasák Frank)._____ 3) Mrcha, jediná "seriózní" povídka o sexuálních úchylkách, i když bych ji spíše zařadil mezi psychologické hříčky, byla pak milým zakončením tria. Tři hvězdičky._____ 4) Výstižný komentář: darkrobyk****. ()

Pilda17

Tři příběhy, ale viděl jsem jen první dva. Třetí už jsem neměl chuť zhlédnout, neboť se obávám, že bych šel s hodnocením níž. Pár věcí šlo, třeba první příběh nebyl nejhorší a člověk se i zabaví. Hodnotil bych ho lepším průměrem. To zkazil ten druhý, který mě nudil od začátku, až do konce. Snad jen na jednu scénu, tak že bych dal jednu hvězdičku. Možná by to prosekl třetí díl, ale na to jsem už neměl náladu, tak možná příště... 4/10 = 40% ()

• Snímek byl v listopadu roku 2011 promítán na Mezinárodním filmovém festivalu v Leedsu jako plná nesestříhaná režisérská verze. (Verka13)
  • Režisér a producent Sean Hogan měl na začátku natáčení problémy s některými herci, kteří po přečtení scénáře odmítali zahrát své role. (Terva)
  • Natáčení probíhalo v Anglii v Londýně. (Terva)