Milion dolarů v aktovce… Zádrhel? Je potřeba ho doručit zabijákovi nepolapitelnému jako noční můra a děsivému tak, že se celé podsvětí roztřese již při pouhém vyslovení jeho jména. V podnikání, kde se nekladou žádné otázky, je Kurýr z podsvětí (Jeffrey Dean Morgan) mužem na svém místě. Teď je ale v ohrožení jeho vlastní rodina a on nesmí za žádnou cenu nic pokazit. Na stopě mu jsou nájemní zabijáci i podvodníci, federální agenti hrající na obě strany i zrádci z vlastních řad, přesto se kurýr vydává na těžko splnitelnou misi, během které navíc odhalí tajemství své temné minulosti. Pokud se mu podaří splnit cíl, nejlepší specialista na hledání lidí pochopí, proč je tak obtížné najít toho, kdo je nejlepší mezi specialisty na jejich mizení. (oficiálny text distribútora)

ConanVJ

Takovej průměrnej triller o kurýrovi, který převáží různé zásilky a neptá se na žádné otázky. Když dostane na doručení kufřík, který musí doručit příjemci jménem Sivle Evil do 60 hodin, začne závod s časem o svůj život a taky všech známích. Zezačátku se zdá, že je to kopie filmu Kurýr s J. Stathamem a možná to i kopie je, ale tento filmek je spíš pomalejší. Celkově se mi filmek líbil, i když je ve filmu M. Rourke celkomě maximálně 5 minut. Za mě 60% :) ()

Olík

Pročítám si komentáře a koukám, jak hojně se zde vyskytuje názor, že jediným a tím správným Kurýrem byl, je a bude Jason Statham. Nuže dobrá, ale co chudák Jeffrey Dean Morgan, který se tolik snažil, aby i po něm zbyla trocha té poctivé chlapské podívané?!?! Jeffrey se snažil, snažil se i alien in America Hany Abu-Assad, dorazil i sám Mickey Rourke – bohužel, někdy je i ten sebeprostší nápad víc než upřímná snaha. ()

Sabrewulf odpad!

K odpadu a nedokoukání do konce mi stačily dvě věci. 1) Mám silnou alergii na scény, kdy je někdo uvázaný na dlouhém provazu za ruce (nohy, pás apod.), padá docela dlouhý pád a po napnutí provazu a následujícím škubnutí, se tomu člověku vůbec nic nestane. Nějaké vykloubení rukou nepřipadá v úvahu. A tak se tam ženská houpe jak na dovolené, namísto toho aby řvala bolestí. 2) Když někdo udělá tak parádní CGI krev, kterou nepoznám, ani když o tom vím (Poslední samuraj s Cruisem), tak proti tomu nic nemám, pokud to ale tvůrci neumí a CGI krev tekoucí záporákovi z nosu je viditelně CGI (blbě natrackovaná, včetně divné konzistence), je to urážka diváka, urážka filmařiny a fušeřina tvůrců. To, že to byl typ filmu, který jde jedním okem tam a druhým ven, už je jenom takový bonus. ()

DonBraso

Proč tam někdo cpal do týhle role Morgana je mi záhadou,ten až hraje úplně jiný postavy,než tyhle rádoby časovky s ultra dementním koncem,kdy se to na nás vyplázne.Kdyby to aspoň mělo tempo,jenomže i šnek a žížala někde v hlíně byly napřed.Rourek tam prohodil pár slov,kdo zná jeho hlas,věděl to rovnou i bez toho,aby to četl,pak Elvis a jeho obří cameo byly v rouře.Hovadin jak v parlamentu,kdy si najednou kurýr zajde na policejní stanici,dostane se s pout,dveře a zajde si kouknout do archivu policejních složek kouknout na bravíčko,přitom má vlastní počítač napíchnutej právě na ně,no prostě bonbonky co film snese.Čert to vem,že ta ženská je tam úplně na nic,jenom do počtu,že postavě J.D.Morgane nevěříte ani za halíř,ale je to hrozně lajdácký,nesmyslný a místo aby film jel a stal se napínákem,tak je to dechovka bez Zímy.30% ()

Morholt odpad!

Strašná ptákovina podpořená rádoby neprůhlednou zástěrkou a strašnými hereckými projevy, jimž vévodil prkenný J.D.Morgan. Akce, která to mohla alespoň trošku zachránit byla jak ze zpomalenýho filmu, navíc podkreslená naprosto nehodící se neoriginální hudbou. V Nazarethu se opět neurodilo a začínám si říkat, jestli je to náhoda. ()

• Keď je Kuriér (Jeffrey Dean Morgan) po druhýkrát v dome agenta FBI, priloží mu na hlavu pištoľ, pričom natiahne kohútik. V nasledujúcom zábere je však kohútik v pôvodnej pozícií. (Johnny.ARN)
  • Představitel hlavní role Jeffrey Dean Morgan trpí výraznou alergií vůči kovovým předmětům. (Conspi)