V New Orleans, krátce poté, co se jím prohnal hurikán Katrina, se zneuctěný detektiv setká s duchem krásné violoncellistky. Žena ho požádá, aby ji pomohl identifikovat jejího vraha. Jeho rodné město se zotavuje z příšerné devastace způsobené hurikánem Katrina a zneuctěný detektiv Ben Chaney (Josh Lucas) se mezitím snaží získat zpět svou důstojnost. Duch zavražděné Corey Little (Lake Bell) ho požádal, aby jí pomohl předat jejího vraha spravedlnosti. V mrazivém thrilleru režiséra Predraga Antonijevice si zahráli Terrence Howard, Cary Elwes, Deborah Ann Woll a Bokeem Woodbine. (HBO Europe)

BeranSon

Musím se přiznat že dvě scény, dva momenty mě velice zaujali, ale jinak to je úplně o ničem. Špatná, nicotná bezduchá dějová kostra nedokáže přesvědčivě udržet film na nohách. Herci jsou špatní a režie není nijak extra vydařená, takže jednoduše zklamání po všech stranách. - 1/10 - ()

NeverEver

No, jak bych to asi nejlepe popsala "...jako da se...", ale jen jednou a jen kdyz uz clovek fakt nema na co koukat. Pritom by to mohl byt dobry film, ani herecke obsazeni nebylo zle... ale scenarista s reziserem nemeli celou dobu jasno jestli toci dokumentarni film "ja jsem troska", spolecenskou sondu, "b"kovy horor a asi v poslednich 15 minutach jim to doslo... jee, my vlastne delame detektivku... mysteriozn je to asi jako kocka na zaprazi, svizne jako snek na hlavkovem salatu a napinave jako rozpravy v parlamentu. 2* (a to z velke casti za vykon Terrence Howarda... ) ()

burton

Jejda jejda, takže copak to tady máme? Jednoho moulu, kterého docela odpravila chybka v úsudku a teď s ním nemluví ni klika u dveří. Ale zase neni takový mačo, protože, když ho osloví duch, docela se chytne.Každopádně je to krásný ženský duch, takže tím to asi bude. Kdyby ho oslovil nějakej starej smraďoch, asi by to bylo pomalejší. Hurikán Katrina zde vůbec není důležitý, takže jdeme dále. Storka není špatná, leč přeplácaná a vnitřně rozervaná a nazvala bych toto všechno podprůměrnou televizní detektivní inscenací, za vydatné podpory podprůměrné režie. Herecké výkony jsou adekvátní inscenaci. Avšak musím říci, že rozuzlení zápletky mě překvapilo, pořád jsem čekala, že to bude přeci jen složitější. No, jestli máte nějaké ruční práce a nemusíte, nebo nechcete u toho přemýšlet, pak je tento film ideální. ()

vegetol.mp

Průměrná, nicméně divácky příjemná detektivka, s nadpřirozenými prvky a pěknou digitální kamerou. Obsazení to má víc než dobré. Lucas, Howard nebo Elwes jsou charismatičtí herci, což bohužel z příšerného cz dabingu nejde poznat. Film jsem bohužel viděl v češtině a bylo to k zblití. Pane Libore Hruško, který jste měl na starosti úpravu dialogů a režii cz znění, když jeden drsnej polda řekne druhýmu, "Páchne z tebe alkohol" má patrně na mysli "Táhne z tebe chlast". To kurva nevíte, když režírujete cz dabing??? ()

bourec

Jak u tohodle filmu někdo dojde k odpadu,to zcela postrádá smysl hodnocení,ale zřejmě i děti se koukaj na filmy.Jinak zásluhou charismem obdařenýho J.Lucase je film docela koukatelnej,sice taková spíš komorní krimoška,ale nenudí.60%. ()

• O nebezpečnosti západního Detroitu se na vlastní kůži přesvědčila část filmového štábu, když je přepadla dvojice ozbrojených teenagerů. Ti jim odcizili peněženky a mobilní telefony. Z místa činu se jim podařilo uniknout, nicméně policejními orgány byli o den později polapeni a vsazeni do vazby předběžného zadržení. (Conspi)