Příběh amerického agenta, který má za každou cenu v Sofii vypátrat vraha, který zabil několik zločinců. Agent se zamiluje do tanečnice, pohybuje se ve společnosti diplomatů v nejrůznějších místních barech, navštíví psychology, zatímco se snaží splnit svůj úkol. Podaří se mu zjistit kdo je vrah, a podaří se mu ho zlikvidovat? (oficiálny text distribútora)

alienemo odpad!

Ako sa tomu hovorí? Konské lajno gigantických rozmerov. Natrafil som na to náhodou v telke. Popis znel sľubne, Florentine vie točiť slušné béčka, tak som to pozeral. Už keď som videl Slatera bliklo mi varovné svetlo. Ale keďže pár jeho filmov dosiahlo znesiteľné béčko, a ukázal sa aj Sutherland, tak som to riskol. Nevyplatilo sa. Slaterovi robi gardedámu škaredá pornstar, dej neexistuje, akcia otrasná, dialogy nemajú zmysel. Škoda času. ()

Unr3aI odpad!

Tak stupidny film ako tento som nevidel ani nepamatam, nabuduce budem pozerat radsej von oknom. Zlhavy dej, totalne o nicom, polku filmu rozhovory u cvokara, horibilne vsuvky z pamate zenskej, ktora bola vlastne dobra ale sem tam si vyrazila zastrielat na zloduchov a ako bonus totalne nesymapticka az miestami protivna. (7%) ()

Marsik

Čekal jsem totální bejkárnu a mega průser, hlavně 25% na kontě mi avizovalo, že to asi nebude akční thriller té nejvyšší kvality :) Samozřejmě jsem do filmu šel hlavně kvůli režisérovi, který má na svědomí takové pecky jako Undisputed 2 a 3. Ale nakonec mi Sofia na odpad nepřišla. Byl to slabý film, o tom žádná. Už jenom to bulharské prostředí navozovalo tristní úroveň, taky kromě Sutherlanda tu byl samý neherec (bohužel i Slater zahrál podle mě blbě, hlavně scény, jak v klubu slintá po tanečnici, byly opravdu tragické) a v neposlední řadě místní hudba. Ovšem když to dokoukáte, řeknete si, že nápad (žena, pomsta, rozdvojená osobnost) to docela mělo, jenom to provedení bylo hrozné. Na průměr to sice nedosáhne a už po tomto kousku nikdy nesáhnu, ale rozloučím se s ním se solidním podprůměrným ohodnocením. 47% ()

Terva

Herecké obsazení zní lákavě, leč moc toho nepředvedou. Obsahově to také pokulhává. Málem jsem to vypnul. CITÁT - Jste jediněčný...... Moc se mi to nelíbilo, a jediným opravdu velkým lákadlem je Elika Portnoy. Její proměny jsou dokonalé a vždy zůstane krásnou a pohlednou. Slyšet jí zpívat a vidět ji tančit, to stojí alespoň za jedno puštění tohoto příběhu. Připočtu celkem dobrou hudbu a dávám 40%. ()

Lacike

Jedna sa o najzbytocnejsi film aky som za posledne roky videl. Ako tak sa da chapat, ze Florentine prijal ponuku pokial si chcel odychnut od nonstop peckovych bitiek ake nam doprial v minulych filmoch. Pokial sa ale rozhodol natocit tento film, lebo nam chcel dokazat, ze vie viac ako len natocit ako sa dvaja chlapy biju v supercool spomalenych zaberoch, tak neuspel. Aj ked vinu az tak nedavam reziserovi ako ultrastupidnemu scenaru. Po technickej stranke to vyzera dobre. Dokonca aj z okukaneho Bulharska dokazal vydolovat par peknych zaberov. Ani herci nehraju natolko zle, aby mi to trhalo žili. Problem je, ze zapletka je podaná ultranezazivne a vlastne ma vobec nezaujimala. Uz v polovici som sa nevedel dockat konca a preto som film uz len doklikal. Jednotlive sceny este ako tak funguju ale ako celok je to neznesitelne nudne peklo u ktoreho som mal pocit, ze sa zastavil cas. Film u ktoreho fakt neviem pre koho je urceny. Nefunguje to ako thriller ani ako drama a kvôli jednej tuctovej akcnej scene sa to neda povazovat ani za akcny fillm. 2/10. ()

• Pri odstrelení druhého cieľa si je možné všimnúť, že Pomstiteľ si pred výstrelom upravoval na puške vzdialenosť, ale pri pohľade cez zameriavač je vzdialenosť stále na nule. (Johnny.ARN)
  • Natáčení probíhalo v Bulharsku. (Terva)