Když se Kate Wellesová, která pracuje pro ženský časopis v L.A., náhodou setká s výtvarníkem Adamem Levym, její život se promění jako mávnutím kouzelného proutku je to láska na první pohled. Pak však milostná bouře trochu utichne a ukáže se, že společné soužití není zdaleka tak idylické, jaké bylo na počátku. Dvojice si začíná jít na nervy a zvlášť Kate se obává, aby se láskyplný vztah neproměnil v manželskou lhostejnost, jakou zažila u svých rodičů. Jenže napětí se hromadí a Kate i Adam si musí položit stejnou otázku: dokáží být zároveň milenci i přátelé nebo si budou muset vybrat lásku bez přátelství, přátelství bez lásky či rozchod? (oficiálny text distribútora)

venison

Hořkosladká ironická komedie o těžkostech partnerských vztahů prozkoumává všechny fáze od těch dětských lásek, po ty pubertální příšerné až po tu životní.. A i ta nejvášnivější láska jednou opadne.. Ale nikdy se nevytratí na vždy.. Hodně jsem se nasmála a na konci si kapku pobrečela :-) Obyčejný film, ve kterém se jistě všichni najdete.. :-D ()

farmnf

Takový ten typ americké pseudokomedie, který se mi opravdu hnusí. Nesympatičtí hlavní představitelé (ještě navíc ledabyle namaskováni-Janssen i jako dítě vypadá na 35) neustále žvaní o sexu, naznačují kouření pod dekou i soulož na hajzlu a poselství nebo vtip to žádný nemá. Romantiku asi jak z koncentráku. Jak je vidět i nezávislý film může být nezávisle pitomý. ()

Jara.Cimrman.jr

"Chceš sex? - Ne a ty? - Ne. - Mohli bychom se přinutit? - Vzájemně se znásilnit? - Mohlo by nás to vzrušit." I já jsem patřil k těm snílkům, kteří věřili, že poblouznění bude věčné a pak jsem nestíhal uhýbat útokům reality. Kate s Adamem to měli podobné a mne z počátku dost navnadili svým humorem, ale postupně to začalo být "jako ze života" a u toho si já moc nezarelaxuju. ()

Bobik9

Tak docela příjemný romanticko-komediální film. Popravdě jsem se ale chvilkama docela nudil, ale azse na druhou stranu mě tento film naladil do pohodové příjemné nálady. Nejedná se o žádný zázrak, ale ani o naprostý propadák. Ale jako komedie se mi film moc nelíbil, protože jediná scéna při které jsem se alespoň rochu zasmál byla kratičká chvilka Davida Schwimmera. ()

freddy

Mírně podprůměrná romantická komedie, která se věnuje vztahům, lásce a sexu. Co na to říci? Děj byl docela zajímavý, ale lehce předvídatelný a člověk jen čekal, kdy se hlavní hrdinka s kým rozejde. Ale lhal bych, pokud bych řekl, že se mi ten film nelíbil. Byl vtipný, kreativní, zajímavý a vydržel jsem u něj celou dobu. Ale nepochybuji o tom, že mi za nějakou dobu začne splývat s ostatními romantickými komediemi. Herecké výkony byly vcelku v normě, scénář byl ucházející, žádné zbytečné scény zde nebyly, ale přesto mne nenadchnul a po skončení filmu jsem měl pocit, že to byl pěkný film, ale zároveň jsem se sháněl po tom, co dávají v televizi, takže jsem ho viděl, věnoval jsem mu 80 minut času (tento čas je pro tuto komedii ideálně zvolený), poděkoval jsem za pěkný film a pustil jsem ho z hlavy. Takže dvě hvězdičky jsou podle mne odpovídající... ()