Pomsta - Série 1

(séria)
USA, (2011–2012), 16 h 30 min (Minutáž: 45 min)

Tvorcovia:

Mike Kelley

Hudba:

Fil Eisler

Madeleine Stowe, Emily VanCamp, Gabriel Mann, Nick Wechsler, Brandon P Bell, Henry Czerny, Ashley Madekwe, Josh Bowman, Connor Paolo, Christa B. Allen (viac)

petikacka

Začalo to výborně...Pokračovalo to zajímavě....A skončilo to to jako klasická americká soap opera...Místo uzavřené 1.série to načnulo 2. a to mě pardon, ale dost nasralo...Za mě 65% ()

Tomulka

Slušný námět a ze začátku to vypadalo i na dobré zpracování, ale pak se začala zápletka točit v kruhu a nadstavovat balastem až z toho nakonec byl totální paskvil a další sezóny budou jen roztahání něčeho co bylo již uměle natáhnuté v první sezoně, takže ne díky. ()

Likan7

Fajn nápad, několik skvělých epizod a v hlavní roli VanCamp, která to naštěstí utáhne. První série není bůh ví co, ale prostředí miliardářů a prakticky neomezených prostředků je dostatečně zajímavé. ()

Arsenal83

Veľmi dobrý seriál, prvá séria vyšla, sú tu veľké pozitíva – dej okorenený intrigánstvom, je tu veľmi veľa prekvapení a zvratov, dobre zahrané postavy, skvele zobrazené to snobstvo smotánky, pomsta a jej dôvod a všetko okolo nej sa odhaľuje len pomaly, vrstvu po vrstve. Mínusom je možno paradoxne zaangažovanie Emily VanCamp ako hlavej predstaviteľky, to nie je herečka, ktorá sa hodí do postavy pomstiteľky ovládajúcej dokonca bojové umenie či niečo také. Ostatné herecké výkony super, ale hlavne vyčnieva Madeleine Stowe. A to nielen herecky. Kto by tejto pani a fakt že pani hádal 53 rokov? Ja som si pozrel súčasné fotky, keď už má 62 a stále neveriacky krútim hlavou. ()