G.C.B.

USA, 2012, 7 h 10 min (Minutáž: 43 min)

Tvorcovia:

Robert Harling

Predloha:

Kim Gatlin (kniha)

Hudba:

Jeff Beal

Leslie Bibb, Jennifer Aspen, Marisol Nichols, Miriam Shor, David James Elliott, Mark Deklin, Brad Beyer, Annie Potts, Kristin Chenoweth, Tyler Jacob Moore (viac)

Leslie Bibb (Amanda Vaughn) je bývalá třídní hvězda - královna krásy. Jenže teď o dvacet let později je už jen rozvedená matka dvou dětí. Navíc její manželství skončilo skandálem a tak její návrat do rodného Dallasu není zrovna tím nejpříjemnějším v životě, co ji potkalo. Kromě toho bývalí spolužáci na staré křivdy nezapomínají. (lost815)

Loooki

Až skončia Desperate Housewives, prosím o nahradenie na 20.00, aby to získalo lepši sledovanosť :) Hodnotené po I.sérii. UPDATE: ABC zrušila GCB :( ()

Sagara

Asi jediný seriál kde su kladné postavy otrasné a drukujem všetkým záporným UPDATE: Diel od dielu vtipnejšie. Žiadne DH sa síce nekonajú, ale nevadí. GCB majú svoj pohľad na svet a na satiru. Tentoraz si berie na paškál pokrytecké kresťanské malomeštiačky. A ja ich žeriem. Hoci milujem Carleen (Kristin Chenoweth), najúžasnejšia je Cricket (Miriam Shor). A Amandu stále neznášam. UPDATE2: Fakt mi za vami bude smutno a preto davam trochu vyssie hodnotenie, lebo verim, ze by ste boli aj nadalej ohromne vtipne. ()

NinadeL

Good Christian Bitches aka Good Christian Belles? Ok, tak copak to tu máme? Dallas, paničky, prachy, staré nenávisti ze střední? A zrušilo se to po deseti dílech? Čili proč ne. Je to ostatně šikovný výplach na obvyklé téma s vynikající Kristin Chenoweth do kolekce. Kvůli ní se vyplatilo vnímat už Pushing Daisies a Glee. ()

Mišísek

První dvě epizody byly výborné, pak už to trošku šlo ke dnu, ale stále se to dá a je to i celkem vtipný. Doufám, že se to ještě zlepší. Jen tak mimochodem: Moc mě potěšilo herecké obsazení Heather. /Update: Po dalších epizodách to opět zůstává na průměrné kvalitě. Bojím se, že tak úžasné jako první dva díly, už žádné epizody nebudou. Ale i tak příjemné pokoukání. ()

• Názov G.C.B. je skratka od Good Christian Belles. (dwdb)