Tsuki

Sice jde spíš o průměrnější snímek, ale líbilo se mi, jak z něj chvílemi doslova vyzařovala ta specifická klidná atmosféra Japonska. Samozřejmě jde o další z pomaleji plynoucích japonských filmů, ale nemůžeme opomenout některé hodně vtipné scény, kterých sice není moc, ale stojí za to. Dostala mě hlavně ta část před koncem, kde Čie vlezla Takumimu do bytu a pak, když ho slyšela přicházet a nevěděla, kam se rychle schovat, tak začala zmatkovat a nakonec padla na zem a dělala že spí :D Plus teda ještě ta scéna poté, po proražení zdi (ale raději už nebudu spoilovat). Hodně dobrý průměr. ~(3,3)~ ()

Mikah

Mladá Čie si chce naplno užívat života a využívat veškerý svůj čas, což chápe tak, že si najde více partnerů, aby nikdy nebyla sama a mohla si vybrat podle nálady, s kým se zrovna sejde. Když se však její nejlepší přítelkyně vdá, Čie začne vrtat hlavou, zda by nebylo lepší zůstat jen s jedním mužem trvale. Proto si začne vybírat z těch, s nimiž je momentálně ve vztahu, tedy z roztomilého studenta, bezprostředního a nepříliš inteligentního pekaře, drsného rockera a motorkáře, staršího ženatého boháče a vcelku normálního rozumného muže. Žádné zázraky a hluboké zamyšlení nad životem od toho nejde čekat, ale na pobavení film bohatě stačí, i přestože někoho může nudit pomalejší tempo. Místy mě obtěžovala Čie svým chováním a neschopností rozhodnout se, co vlastně chce, ale i přesto jsem jí fandila. ()