Ippacu kikimusume

• Japonsko イッパツ危機娘 (viac)

Kunyan je běžně vypadající mladá žena. Chodí do práce, do sauny, sprchuje se, chodí se bavit s kamarádkami a dělá další úplně běžné každodenní věci jako všichni běžní lidé. Co ji ovšem odlišuje od všech běžných lidí je její neuvěřitelná schopnost přivolávat na sebe bizarně nepravděpodobné nešťastné náhody při jakékoli činnosti, kterou zrovna provádí. Kunyan se tedy denně dostává do životu nebezpečných situací a divák může s napětím sledovat jaký plán tato zvláštní každodenní hrdinka vymyslí, aby se z nebezpečné situace dostala a to vše za nezúčastněného komentáře přesně vědeckým způsobem vysvětlujícího, jaký konkrétní dopad můžou mít problémy hlavní hrdinky na její zdraví. (GigaPudding)

Mi Nü-Chai

Řada nešťastných příhod, ve kterých vystupuje dívka s mimořádnou kondicí a schopností řešit problémy, díky čemuž se každý příběh dobéře šťastného konce. Též se zde setkáme s mnonými užitečnými ponaučeními do života, například proč je dobré používat kondomy, jak může nošení sukní zachránit jednomu život a co vše se dá dělat s násadou od koštěte. Vše rámováno náležitě vědeckým komentářem se spoustou rovnic, ergo se tu člověk dočká nejen zábavy, odhalených ňader a pantsushotů, ale i poučení. Každému nadšenci do fysiky či biologie mohu jen doporučit! ()

Burdock

Jak si pomoct, když si v sauně vykloubíte obě nohy i ruce zároveň? Když se ve dvou zapříčíte v sudu? Když vás napůl spolkne krajta? Když se vám v plné vaně zachytí vlasy do odtoku a zůstanete tak obličejem pod vodou? No, zkusit dýchat zadkem, to by mě fakt nenapadlo :)) ()