Réžia:
Antonín MoskalykScenár:
Albert MaltzKamera:
Adolf NavaraHudba:
Jaromír HniličkaHrajú:
Vladimír Hlavatý, Jiří Holý, Antonie Hegerlíková, Olga Scheinpflugová, Valtr Taub, Jaroslava Tichá, František Hanus, Slávka Budínová, Karel Máj, Eman Fiala, Bedřich Vrbský, Josef Vošalík (viac)Hrajú
Vladimír Hlavatý
Rakúsko-Uhorsko
Najlepšie filmy:
Vyšší princip (1960)
Přišel na večeři (1981) (divadelný záznam)
Atentát (1964)
Jiří Holý
Československo
Najlepšie filmy:
Ubohý pan Kufalt (1981) (TV film)
Kladivo na čarodějnice (1969)
Lucerna (1967) (TV film)
Antonie Hegerlíková
Československo
Najlepšie filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (divadelný záznam)
Gazdina roba (1992) (divadelný záznam)
Dnes naposled (1958)
Olga Scheinpflugová
Rakúsko-Uhorsko
Najlepšie filmy:
Čintamani & podvodník (1964)
Jegor Bulyčov (1968) (TV film)
A pátý jezdec je Strach (1964)
Valtr Taub
Rakúsko-Uhorsko
Najlepšie filmy:
Jaroslava Tichá
Československo
Najlepšie filmy:
Všichni dobří rodáci (1968)
Smuteční slavnost (1969)
Kukačka v temném lese (1984)
František Hanus
Rakúsko-Uhorsko
Najlepšie filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (divadelný záznam)
Ikarův pád (1977) (TV film)
Bol raz jeden kráľ... (1954)
Slávka Budínová
Československo
Najlepšie filmy:
Sňatky z rozumu (1968) (seriál)
Kolja (1996)
Byl jednou jeden dům (1974) (seriál)
Karel Máj
Rakúsko-Uhorsko
Najlepšie filmy:
Ducháček to zařídí (1938)
Válka vypukne po přestávce (1978) (divadelný záznam)
Provdám svou ženu (1941)
Eman Fiala
Rakúsko-Uhorsko
Najlepšie filmy:
Bol raz jeden kráľ... (1954)
Limonádový Joe aneb Koňská opera (1964)
Dobrý vojak Švejk (1956)
Bedřich Vrbský
Rakúsko-Uhorsko
Najlepšie filmy:
Dobrý vojak Švejk (1956)
Poslušne hlásim (1957)
Krakatit (1948)
Josef Vošalík
Rakúsko-Uhorsko
Najlepšie filmy:
Bílá paní (1965)
Hostinec „U kamenného stolu“ (1948)
Revizor (1933)
Vojta Plachý-Tůma
Rakúsko-Uhorsko
Najlepšie filmy:
Jan Hus (1954)
Jan Žižka (1955)
Hra bez pravidiel (1967)
Jiří Bruder
Československo
Najlepšie filmy:
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Dobrodružství Robinsona Crusoe, námořníka z Yorku (1981)
Modlitba pro Kateřinu Horovitzovou (1965) (TV film)
Nataša Gollová
Rakúsko-Uhorsko
Najlepšie filmy:
Spalovač mrtvol (1968)
Vajíčko (1968) (TV film)
Sňatky z rozumu (1968) (seriál)
Ema Skálová
Rakúsko-Uhorsko
Najlepšie filmy:
O věcech nadpřirozených (1958)
Škola otců (1957)
Madame Sans-Géne (1971) (TV film)
Miloš Haken
Najlepšie filmy:
Délka polibku devadesát (1965)
Ferdinand Krůta
Československo
Najlepšie filmy:
Lucerna (1967) (TV film)
Skřivánci na niti (1969)
Ostře sledované vlaky (1966)
Stanislav Litera
Československo
Najlepšie filmy:
Limonádový Joe aneb Koňská opera (1964)
Happy End (1967)
Dívka na koštěti (1971)
Ilja Racek
Československo
Najlepšie filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (divadelný záznam)
Ubohý pan Kufalt (1981) (TV film)
Král Krysa (1979) (divadelný záznam)