Maria Teiss (Yvonne Catterfeld) je nevšedná a nekompromisná policajtka. Jéj šéf jej zadá špeciálnu úlohu: bude preložená na iné oddelenie, aby spolupracovala s Edgarom Feindtom (Richy Müller). Edgar prišiel o svojho parťáka, no je nejasné, či ten bol zabitý alebo spáchal samovraždu. Mária vyšetrovaním má za úlohu rozbehnúť pátranie po viackrát trestanom vrahovi detí, ktorý zmizol spolu s malým dievčatkom, ktoré je jeho ďalšia obeť. Sedem dní ju ale nechá nažive tak, ako aj ostatné deti. No Mária má ešte jednu úlohu: má zistiť, či je možné, že sa na smrti svojho parťáka podieľal aj Edgar. No má to malý háčik, Mária je mierne ovplyvnená, pretože Edgar nebol len jej učiteľom počas štúdií, ale aj milencom. Úzka spolupráca s Edgarom oživí v Márií staré city. Situácia sa vyostrí a tým pádom je riešenie oboch úloh je pre ňu oveľa ťažšie. (oficiálny text distribútora)

kratajirka

Němci se snažili, snažili. Vylezl z toho jen brakový kriminálový tucťák. Děj se vleče, všude samý křeče. Tak snad aby německá produkce zůstala u osvědčených trháků - Die Welle, FajkůFakjů! :) ()

pend

Za mě docela příjemné překvapení, scénář dával smysl, ženská sexy hrdinka konečně není supermanka a při konfrontaci s chlapy dostává přes hubu, nechybí ani sex. ()

Ashar

Zpočátku jsem si myslel, že film vypnu a budu koukat na jiný. Hodně se to táhne a pomalu nabírá do obrátek. Také se mi nelíbila poloha Marie, která se nás zpočátku snažila přesvědčit, jak je tvrdá a nekompromisní, později se zase chová strašně zranitelně a bezmocně. Edgar naopak na to, jaký byl drobek, projevoval abnormální sílu, což působilo dost přehnaně. Jinak koukatelná kriminálka. ()

skorapky

Hlavní rozdíl od amerických trháků , jsou ty nevyžehlené ksichty a velké nosy. Asi herci nebyli na plastických operacích. A ta drsná realita, že v normálním světě ( né v tom Hollywoodském) ,občas i ženské někdo natáhne a není z toho hned žaloba či sexuální harašení. Ze začátku jsem si říkala, zas další tuctový film o zkorumpovaných poldech, a nakonec rozuzlení nečekaně jiné. Asi nejsou všichni policajti padouši, tedy hlavně ti v Německu NEE !! :) . Jediné co naprosto nechápu jak dotyčná - tvrdá, krásná, štíhlá, nekompromisní policistka dělala ty obrácené shyby na těch domácích žebřinách s hrazdou. To si musela pokaždé zlomit stehenní kost a urvat meniskus na každé noze. Příjemná změna pro moje unavené oči z přebarvených, k ženám seriozních a plastikama vystlaných amerických kravin. ()