Kryton

Znásilněná variace na Tootsie, kde vtipem má být snaha balit chlapa v přestrojení za ženskou. Humor velmi velmi chudý a herecky se to nepřiblíží ani k pohozeným ponožkám Dustina Hoffmana. Vyhněte se obloukem! Hodnocení OST: Klišovité seriálové jingly nepomáhají už tak podpodprůměrnému sitcomu. ()

Olík

Od Picassa nalíčení prodejci aut, namakaná lýtka na jehlách, vyznavači baseballu v dámské teritoriu......viděl jsem ukázky a nedbaje úsloví "nesuď knihu podle obalu" měl jasno. Předsudky, první dojem, bránil jsem se jako náledí při solení silnic. Když už jsem fakt nevěděl coby, tak došlo i na zapovězené muže v dámské kolekci.......a srpnové vydání Vogue div se, blbost to byla, ale vůbec ne blbá. 13 dílů.....OK, schéma seriálu stejnak naráží na problém v podobě opakujících se (nebo podobných) vtipů, ale příště bych prosil ukončit důstojně, cíleně a ne v důsledku zastavení vysílání.........to si Lee a Angel(a) nezasloužili. ()

bagetka007

Nevím jak vás, ale mě už neustále nebaví dívat se na upíří teenagerovské, teenagerovské či kriminální seriály. Myslím, že je docela škoda, že ABC zastavilo vysílání. Oba !dva! díly, které byly odvysílány, mě prostě bavily. ()

VlastaFlaksa

Je to blbina (a určitě tohle dílko nemá žádné vysoce intelektuální ambice), ale prostě nejde se nesmát. Zvlášť když ti chlapi v ženským přestrojení jsou tak nemožný a humpolácky, že jejich ženské kolegyně by musely být úplně slepý, hluchý a blbý, aby si myslely, že to jsou fakt ženský. Ale jak už tu bylo řečeno, po všech těch upírských a zoombie kravinách mi tohle připadá docela fajn. ()