Zui Hou Jue Ding Ai Shang Ni

• Taiwan 醉後決定愛上你 (viac)

Dva neznámí lidé se zlomeným srdcem se v opilosti vezmou. Když vystřízliví, snaží se vrátit uplynulých 24 hodin zpět, ale zasáhne jim do toho osud. (Netflix)

Liverka

Drunken To Love You bylo mojí druhou taiwanskou tv sérií, kterou jsem viděla a musím říct, že také nejoblíbenější. Rainie a Joseph měli mezi sebou moc hezkou chemii a ani mi nevadilo, že se začali dávat do kupy tak brzo. Co se týká vedlejších postav, užila jsem si je. Bavila jsem se na nich opravdu dobře a navíc TW drama bez bláznivých vedlejších postav, by ani nebylo TW drama:D Tony byl nejlepší. V žádným případě bych jim nedávala míň prostoru, opravdu jsem si je zamilovala. Další věcí, co mě dostala byl soundtrack. Protože na soundtracku pracoval Yen J, Magic Power, Mayday a Rainie, a to je pro mě jako vánoce. Nic bych na téhle sérii neměnila, líbila se mi taková, jaká byla a ráda si ji zase pustím, proto dávám 5 hvězdiček:-) ()

Zoey90

Musím říct, že mě tento seriál učaroval, poctivě jsem každý týden čekala, až vyjde další díl a vždy jsem byla nadšená. Tohle ale platilo tak do půlky seriálu. Na Taiwanu se točí seriály podle sledovanosti. Vysoká sledovanost automaticky zajišťuje další rozvedení příběhu, takže když jsme v půlce v podstatě vyřešili vše, o čem původní příběh byl, tak přidáme další zápletky, které, musím říct, jsou dosti ohrané. Takže na scénu přichází další „křen", zjišťuje se identita ztracených rodičů, vrací se postavy ze začátku příběhu, které jsme mysleli, že byly vyřešeny a zdárně jsme se jich zbavili. Hodnocení dávám tak vysoké, protože původní zápletka byla opravdu vtipná a hezky zpracovaná. ()

Zíza

Přeloženo. (Hrozně se mi líbí ten nápad, že se dají dohromady dva cizí lidé, pomalu se poznávají a pomalu k sobě něco cítí, až to přeroste do lásky. Paráda, krásná pohádka. Takže jsem se těšila, bohužel tenhle seriál byl strašlivé zklamání. V podstatě je to seriál o hašteření a nepřirozených zvratů a scenáristických berliček, které se do děje nehodí, ale jsou tam, aby se to mohlo natáhnout a bylo to dramatické. Bohužel já se na to nechytám. Navíc mi ani nepřišlo, že by mezi hlavními představiteli byla nějaká pořádná chemie, která by slabý scénář vytáhla do něčeho lepšího a koukatelného. Tak nějak nechápu smysl existence tohoto díla, podle mě by se bez něj dalo žít, Země se bude dál otáčet a já bych si ušetřila několik hodit klikání a hledání zajímavých scén, které bohužel nepřišly. Je to ujeté, ale ne tím pěkným způsobem, na který se dá dívat a usmívat se u toho. Nelíbilo se mi to, kdyby to bylo jídlo, tak to smrdí, vypadá to hnusně a bohužel i chuť je pěkně nevábná. Že by to snad ani v Mekáči neprodali. Bohužel, naprosté zklamání, jeden z nejhorších seriálů z Tchaj-wanu, které jsem kdy viděla.) ()

Galeana

Taková škoda. Vztah hlavní dvojic a už i vůbec to jak se k sobě chovali...super. Vážně jsem si to užila. Ale to byla taky jediná dobrá věc na tomhle seriálu. Zaprvé vedlejší páry byly nudné (vlastně cokoli kromě scén hlavního páru nestálo za nic). Dále se mi také nelíbilo, že scénaristé trochu moc spěchali z jejich vztahem (nemám ráda, když se to moc dlouho táhle, ale pokud si už ve 4.episodě vyznají lásku, tak to nevěstí nic dobrého). Scénáristé pak vymýšleli nudné zápletky a postavy (proč musela být sirotek , proč?) a díky tomu se pak další díly stávaly nudnější a nudnější. Tenhle seriál zvládl hravě klesnout ze čtyř hvězd na dvě...Taková škoda. ()

skretik

dosť sa stotožňujem s názorom Galeany... Keby urobili 6 episód... a tam to zastavili, nič by nepokazili a malo by to šmrnc... takto to bola fakt nuda... posledných 7 častí som už len preklikala, aby som si "splnila povinnosť" a dopozerala to... ()

• Ve scéně, kdy Lin Xiao Ru sděluje Songovi, jaký typ můžů se jí líbí, Song navrhne, že by se k ní hodil Joseph Chang, tedy on sám. (Casspy)