Příběh filmu se odehrává v New Orleans, kde vypukla zombie apokalypsa, a to díky ZOMBEXU - klinicky osvědčenému antidepresivnímu přípravku, vyráběného zločineckou organizací. Obyvatelé se již kdysi setkali s jiným problémem v podobě hurikánu. Stejně jako tehdy musí celé město čelit katastrofě obrovských rozměrů. Zombies pomalu přicházejí. (slatkac)

kaylin odpad!

„Zombex“ je přesně takovým filmem, který je důvodem pro to, že se zombie žánr stává, nebo je obecně chápán jako něco podřadného, něco, co už tu je, bylo, ale nebude, protože se to vyčerpalo. Podle mě to žánr nevyčerpal, jen tvůrci se prostě nesnaží a jde jim jen o to, natočit cokoli, kde se objeví zombie. Pak to dopadá tímhle utrpením, které nezachrání ani přítomnost velmi zajímavých jmen v hereckém obsazení. ()

Wild_man

Velmi nepovedený film, dialogy nedávají smysl a neposouvají děj, místy jsou nejasné závěry scén. Akční scény nevypadají vůbec akčně. Postavy jsou mdlé takže nemáte šanci se s nimi zžít. Čekal jsem od tohoto filmu, který šel na zombie apokalypsu od lesa (šíření skrz pilulky proti post-traumatickému stresu v oblasti New Orleans po hurikánu Katrina), trochu víc. Nejatmosféričtější jsou asi záběry jednoucího auta. Z neznámého důvodu se také během dvou scén z "hlavních" hrdinek ve vojenském stanou spoře oděné děvy. Abych zmínil i něco pozitivního přišlo mi vtipné, že skupina přeživších se místo večerního hlídkování parádně ožere. A ten konec :D 1 hvězda za úvodní nápad a sexy scénu tím to končí. ()

SOLOM.

Abych už zas někdy viděl nějaký smysluplný a dobrý film, budu se muset nejspíš vykašlat na náhodný výběr z filmotéky, který poslední dobou využívám. To už totiž snad není možné, co mi je vždy vygenerováno. Tahle céčková zombie žumpa dokáže lidi nalákat snad jen jmenným seznamem herců, kteří se tu objevili, protože mezi tou náplavou amatérů zde figuruje i několik dosti známých jmen. Ve skutečnosti však šlo pouze o marketingový tah, protože jak Malcolm McDowell, Corey Feldman tak i Sid Haig se tu objevili jen na pár bezvýznamných minutek (záběrů).   Zombie subžánr je pro mne téměř „mrtvý“ již řadu let. Staré klasiky + Romerovy výtvory beru téměř jako klenoty mezi tou hromadou druhořadých blbostí, kterých existují ne desítky ale celé stovky a většina z nich nestojí za nic (čest pár výjimkám). Tenhle film byl neskutečnou ztrátou času, kdy se divák sice dočká několika alespoň trochu zajímavých scén (gore), ale celkový požitek neskutečně kazila otřesná kamera, chaotický střih a špatné herecké výkony většiny zúčastněných. Co z toho, že tu máme dvě rajcovní ženské s pozoruhodným výstřihem a sexy kraťáscích (ty si alespoň hodily svůdný taneček a lesbickou scénu), když hlavní prim tu hraje nesourodá dvojice alkoholik a starý prudící moderátor z rádia – která mi lezla doslova na nervy.   Další z řady filmů, od kterého odcházím docela znechucený. Kromě cca dvou – tří zajímavých scén (úvodní se starým manželským párem, neslavný konec jedné z hrdinek v gangbangu s hromadou zombie + ta pasáž s chlastáním a dámskými hrátkami), je to po většinu času jen přehlídka zmaru. A ten debilní závěr to zabil už úplně. Se divím, že do něčeho podobného někteří herci chodí, aby si pošramotili pověst. ()

Wacoslav1

Slabý velmi slabý zombie odvar. Tohle už tu prostě všechno několikrát bylo a v o dost lepším provedení, ale to už se asi u podobných filmů opakuji. No co naplat, je tomu tak.15% ()

Flaxik

Další zombý apotkalipsa! A tentokrát ani černá magie, ani virus ani kosmické záření, ale pilulky. S inovacemi je v zombie žánru velká potíž, takže jsem nadšeně uvítal kus, který ještě navíc vypadal, že do něj nějaký odvázaný producent nasypal trošku škváry a herci taky nevypadali úplně jelitovitě, navíc Sid Haig, můj oblíbený klaun, sliboval opravdu veselou zábavu. Och jak jsem se mýlil, zamykal, smýkal, dmýchal a nakonec i nachomýtnul k takové užvaněné zkriplenině s totálně vymozkovaným koncem. Další potvrzení pravidla, že filmy obsahující zombie už v názvu, jsou nekoukatelné pytloviny (peytloviny?...sorry muselo to ven). Dvě hvězdy za odvahu to vzít za jiný konec a za ukázku opravdu drsného orálního sexu. Jo a Sid Haig tam hraje dohromady asi 5 minut, hajzl. ()

• Děj snímku je zasazen do New Orleans, natáčení ale probíhalo v New Yorku. (slatkac)