Stryker's War

• USA Thou Shalt Not Kill... Except (viac)

Armádní jednotka na hlídce ve Vietnamu je přepadena a většina jednotky je zabita. Přeživší dostanou povolení vrátit se domů (do USA) a vidět své rodiny. Veteráni se rozhodnou navštívit jednoho ze svých kamarádů, který byl zraněni při přepadení ve Vietnamu. Když dorazí do jeho města, narazí na zabijácký kult vedený vražedným psychopatem. (JasonCZ)

raimi

Velice nudná a rozvleklá amatérština z počátků tvorby lidí okolo Sama Raimiho. Občas se objeví nějakej pěknej nápad či finesa, fanoušek se může zabavit hledáním štěků Bruce Campbella, Teda Raimiho nebo Scotta Spiegela, ale jinak jsem těžce usínal. Ovšem Sam Raimi v roli psychotického lídra gangu vraždících hipísáků je k sežrání, ten si roli opravdu užívá. ()

• Distribútor Irvin Shapiro sa rozhodol zmeniť názov filmu zo Styker's War na Thou Shalt Not Kill...Except, aby tým zvýšil predaj na mimoamerických trhoch. (beso74)
  • Bruce Campbell si nemohol zopakovať svoju úlohu seržanta Strykera, pretože bol členom združenia Screen Actors Guild (SAG), ktoré zakázalo svojim členom hrať v iných produkciách ako tých, ktoré zastrešovala SAG. (beso74)